AOSTA ANIMACJE

Agata Parafińczuk

AOSTA ANIMACJE

Balzaka 4g, Wrocław

(2)

Witam serdecznie.

Dziś dzieci nie muszą sprawiać kłopotu podczas Waszego najpiękniejszego dnia w życiu. Rodzice maluchów mogą fantastycznie bawić się na Waszym weselu! Dzieciom również należy się rozrywka i dobra zabawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom Par Młodych oferuję swoją pomoc.


W czasie, kiedy rodzice będą szaleć na parkiecie i wznosić toasty za Wasze szczęście, my przeniesiemy dzieci w świat zabaw i gier.

Jeżeli szukasz energicznej, pełnej pomysłów i pasji animatorkę – myślę, że jestem odpowiednim wyborem. Zachęcam do zapoznania się z moimi atrakcjami oraz galerią zdjęć.

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi- jestem magistrem pedagogiki, pracowałam w przedszkolu, prowadziłam korepetycje dla dzieci, byłam opiekunką oraz animatorem zabaw urodzinowych. Współpracuję z wieloma znanymi firmami- jestem dziecięcą animatorką BMW (Karkonoska), Areny, marki NeoNail oraz kilku przedszkoli. Od 3 lat zajmuję się organizacją zabaw dla dzieci na weselach.

Istnieje możliwość zorganizowania dzieciom czasu na różnorodnych imprezach okolicznościowych- chrzciny, komunie, festyny, bale, andrzejki, halloween. Organizuję również urodziny dla dzieci w Państwa lokalu. Cena od 140 zł.

Atrakcje:
- gigantyczne klocki (NOWOŚĆ!)
- skręcanie balonów
- malowanie twarzy specjalnymi farbkami
- tatuaże
- pokaz wielkich baniek mydlanych i dla chętnych próba samodzielnego puszczania (może być on wykonany dla wszystkich gości weselnych)
- wystrzałowe balony z confetti
- kolorowanki XXL,
- zabawy z tęczową chustą
- doplatanie kolorowych warkoczyków
- zabawy z DJ lub orkiestrą
- przygotowanie prezentu weselnego dla pary młodej
- zabawy plastyczne
- gry integracyjne, tańce

Cennik weselny (1 ANIMATORKA):
3 h- 449 zł
4 h- 549 zł
5 h- 649 zł
6 h- 749 zł
7 h- 849 zł

10 % zniżki na terminy PIĄTKOWE!

Dojeżdżam na terenie całego Dolnego Śląska, Wrocław + 5 km dojazd gratis, dalsze odległości do ustalenia.

449 zł - 990 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Bańki mydlane

W cenie animacji

Animator dla dzieci

390 zł - 990 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KD

Katarzyna D

Dzieci i rodzice byli zachwyceni! Mali goście na poprawinach pytali mnie jeszcze czy dzisiaj będzie pani animatorka. Wielki plus za pokaz pięknych baniek przy których mogliśmy porobić sobie zdjęcia ślubne :). Polecamy wszystkim.

1 rok temu

Barbara Ż

Pani Agata jest fantastyczną osobą! Dziękujemy za wspaniałą organizację, super kreatywność, a przede wszystkim ogromną cierpliwość do naszych małych gości. Wszystkie dzieci były zachwycone atrakcjami, które zostały dla nich przygotowane. Rodzice dziękowali nam za zorganizowanie ich pociechom tak profesjonalnej opieki, a My jesteśmy bardzo wdzięczni za danie nam możliwości cieszenia się tym pięknym dniem w spokoju i radości :) gorąco pozdrawiamy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z najmłodszymi i fakt, że ciągle się coś dzieje.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Sama byłam Panną Ślubną i szukałam atrakcji na wesele. Trafiłam na animatorkę dla dzieci i stwierdziłam, że to wymarzona praca dla mnie. Pracowałam w przedszkolu, uwielbiałam kontakt z dziećmi, chciałam zacząć coś nowego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment, kiedy razem z dziećmi wręczamy własnoręcznie wykonany prezent dla Państwa Młodych.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Atrakcje: - gigantyczne klocki (NOWOŚĆ!) - skręcanie balonów - malowanie twarzy specjalnymi farbkami - tatuaże - pokaz wielkich baniek mydlanych i dla chętnych próba samodzielnego puszczania (może być on wykonany dla wszystkich gości weselnych) - wystrzałowe balony z confetti - kolorowanki XXL, - zabawy z tęczową chustą - doplatanie kolorowych warkoczyków - zabawy z DJ lub orkiestrą - przygotowanie prezentu weselnego dla pary młodej - zabawy plastyczne - gry integracyjne, tańce

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że mimo nazw "zabawy, animacje" to nie jest to łatwa praca. Dzieci są różne, trzeba mieć "oczy dookoła głowy" i nie jest łatwo zadowolić wszystkich naraz. Po 7-8 godzinach już ledwo żyję ;). Jednak czerpię z tej pracy satysfakcję.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Staram się dostosować do potrzeb Państwa Młodych i dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną i nie zrezygnuję w ostatniej chwili, przez 3 lata pracy musiałam odwołać jedną animację z powodu zapalenia krtani. Dla pewności podpisujemy umowę, jesteśmy legalnie działającą firmą.

Wolne terminy

Kontakt

AOSTA ANIMACJE

Balzaka 4g 52-437 Wrocław

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Wrocław
Zobacz profil
KoktajlBar
KoktajlBar Wrocław
Zobacz profil
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci Wrocław
Zobacz profil
Mobilny Bar Vertigo
Mobilny Bar Vertigo Wrocław
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: