AOSTA ANIMACJE

Agata Parafińczuk

AOSTA ANIMACJE

Balzaka 4g, Wrocław

(2)

Witam serdecznie.

Dziś dzieci nie muszą sprawiać kłopotu podczas Waszego najpiękniejszego dnia w życiu. Rodzice maluchów mogą fantastycznie bawić się na Waszym weselu! Dzieciom również należy się rozrywka i dobra zabawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom Par Młodych oferuję swoją pomoc.


W czasie, kiedy rodzice będą szaleć na parkiecie i wznosić toasty za Wasze szczęście, my przeniesiemy dzieci w świat zabaw i gier.

Jeżeli szukasz energicznej, pełnej pomysłów i pasji animatorkę – myślę, że jestem odpowiednim wyborem. Zachęcam do zapoznania się z moimi atrakcjami oraz galerią zdjęć.

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi- jestem magistrem pedagogiki, pracowałam w przedszkolu, prowadziłam korepetycje dla dzieci, byłam opiekunką oraz animatorem zabaw urodzinowych. Współpracuję z wieloma znanymi firmami- jestem dziecięcą animatorką BMW (Karkonoska), Areny, marki NeoNail oraz kilku przedszkoli. Od 3 lat zajmuję się organizacją zabaw dla dzieci na weselach.

Istnieje możliwość zorganizowania dzieciom czasu na różnorodnych imprezach okolicznościowych- chrzciny, komunie, festyny, bale, andrzejki, halloween. Organizuję również urodziny dla dzieci w Państwa lokalu. Cena od 140 zł.

Atrakcje:
- gigantyczne klocki (NOWOŚĆ!)
- skręcanie balonów
- malowanie twarzy specjalnymi farbkami
- tatuaże
- pokaz wielkich baniek mydlanych i dla chętnych próba samodzielnego puszczania (może być on wykonany dla wszystkich gości weselnych)
- wystrzałowe balony z confetti
- kolorowanki XXL,
- zabawy z tęczową chustą
- doplatanie kolorowych warkoczyków
- zabawy z DJ lub orkiestrą
- przygotowanie prezentu weselnego dla pary młodej
- zabawy plastyczne
- gry integracyjne, tańce

Cennik weselny (1 ANIMATORKA):
3 h- 449 zł
4 h- 549 zł
5 h- 649 zł
6 h- 749 zł
7 h- 849 zł

10 % zniżki na terminy PIĄTKOWE!

Dojeżdżam na terenie całego Dolnego Śląska, Wrocław + 5 km dojazd gratis, dalsze odległości do ustalenia.

449 zł - 990 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Bańki mydlane

W cenie animacji

Animator dla dzieci

390 zł - 990 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KD

Katarzyna D

Dzieci i rodzice byli zachwyceni! Mali goście na poprawinach pytali mnie jeszcze czy dzisiaj będzie pani animatorka. Wielki plus za pokaz pięknych baniek przy których mogliśmy porobić sobie zdjęcia ślubne :). Polecamy wszystkim.

11 miesięcy temu

Barbara Ż

Pani Agata jest fantastyczną osobą! Dziękujemy za wspaniałą organizację, super kreatywność, a przede wszystkim ogromną cierpliwość do naszych małych gości. Wszystkie dzieci były zachwycone atrakcjami, które zostały dla nich przygotowane. Rodzice dziękowali nam za zorganizowanie ich pociechom tak profesjonalnej opieki, a My jesteśmy bardzo wdzięczni za danie nam możliwości cieszenia się tym pięknym dniem w spokoju i radości :) gorąco pozdrawiamy!

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z najmłodszymi i fakt, że ciągle się coś dzieje.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Sama byłam Panną Ślubną i szukałam atrakcji na wesele. Trafiłam na animatorkę dla dzieci i stwierdziłam, że to wymarzona praca dla mnie. Pracowałam w przedszkolu, uwielbiałam kontakt z dziećmi, chciałam zacząć coś nowego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment, kiedy razem z dziećmi wręczamy własnoręcznie wykonany prezent dla Państwa Młodych.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Atrakcje: - gigantyczne klocki (NOWOŚĆ!) - skręcanie balonów - malowanie twarzy specjalnymi farbkami - tatuaże - pokaz wielkich baniek mydlanych i dla chętnych próba samodzielnego puszczania (może być on wykonany dla wszystkich gości weselnych) - wystrzałowe balony z confetti - kolorowanki XXL, - zabawy z tęczową chustą - doplatanie kolorowych warkoczyków - zabawy z DJ lub orkiestrą - przygotowanie prezentu weselnego dla pary młodej - zabawy plastyczne - gry integracyjne, tańce

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że mimo nazw "zabawy, animacje" to nie jest to łatwa praca. Dzieci są różne, trzeba mieć "oczy dookoła głowy" i nie jest łatwo zadowolić wszystkich naraz. Po 7-8 godzinach już ledwo żyję ;). Jednak czerpię z tej pracy satysfakcję.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Staram się dostosować do potrzeb Państwa Młodych i dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną i nie zrezygnuję w ostatniej chwili, przez 3 lata pracy musiałam odwołać jedną animację z powodu zapalenia krtani. Dla pewności podpisujemy umowę, jesteśmy legalnie działającą firmą.

Wolne terminy

Kontakt

AOSTA ANIMACJE

Balzaka 4g 52-437 Wrocław

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Wrocław
Zobacz profil
Candy Bike Wata Cukrowa & Popcorn
Candy Bike Wata Cukrowa & Popcorn Wrocław
(3)
Zobacz profil
KoktajlBar
KoktajlBar Wrocław
Zobacz profil
Pokazy tańca Flamenco
Pokazy tańca Flamenco Warszawa
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie