BarManiera

Krzysztof Zawadzki

BarManiera

Szczecin, Szczecin

Pokaż telefon

Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską imprez okolicznościowych. Nasi barmani posiadają wieloletnią praktykę, wykonując swoją pracę z ogromną pasją. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Współpracę zaczynamy od dokładnego zapoznania się z potrzebami oraz oczekiwaniami naszych klientów.

Oferta

Mobilny bar

1500 zł - 2900 zł

BarManiera Catering Barmański to przede wszystkim stylowa obsługa barmańska wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń takich jak wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne i wiele innych. Oferujemy także elegancki bar weselny, który zachwyci Waszych gości. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami, służąc przy tym radą i doświadczeniem. Posiadamy nowoczesne mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza, okoliczności wydarzenia oraz wizji klienta.

Obsługa barmańska

1500 zł - 2900 zł

Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń takich jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne i wiele innych. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery.
Oferujemy:

obsługę barmańską przez cały czas trwania uroczystości z możliwością wybrania stylu pracy barmanów (np. klasyczny, mieszany, working flair) oraz ubioru w jakim będą pracować
bar mobilny z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wnętrza, okoliczności oraz wizji klienta
eleganckie otoczenie barowe dopasowane stylem do baru (stołki barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol)
szkło barmańskie dopasowane kształtem i przeznaczeniem do charakteru uroczystości oraz do karty drinków
sprzęt barmański potrzebny do przygotowania drinków i koktajli (shakery, łyżki barmańskie, muddlery )
urządzenia barmańskie (blendery, wyciskarki do owoców, kruszarki do lodu)
dodatki komplementarne (rurki, serwetki, wykałaczki)
bonifikatory (syropy, tynktury, bittersy, puree owocowe, przyprawy sypkie)
owoce niezbędne do przygotowania drinków i koktajli (limonki, cytryny, pomarańcze) oraz owoce dekoracyjne
i przyprawy (ananas, karambola, pitahaya, cięta mięta, bazylia, przyprawy korzenne),
kartę drinków, którą skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Chętnie zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do okoliczności i charakteru wydarzenia, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

Drink Bar

1500 zł - 2900 zł

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu każdego z Państwa jest dzień ślubu. By każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik, niezbędna jest perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły. Jest całe mnóstwo detali, które na długo przed weselem zaprzątają głowy Młodej Pary, począwszy od ustalenia terminu, na nauce pierwszego tańca kończąc. W kwestii powyższych, niestety nie mamy wystarczającej wiedzy, by Państwu doradzić, ale jest coś na czym znamy się najlepiej.
Z pasji do sztuki barmańskiej powstała firma BarManiera. Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską wszelkiego rodzaju wydarzeń, a przede wszystkim wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery. Nowoczesne rozwiązania łączymy z szacunkiem do tradycji.
Współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami, służąc przy tym radą i doświadczeniem. Lista drinków, które barmani będą serwować dla gości, nie jest przez nas narzucona. Menu skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do charakteru wesela tak, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo. Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza oraz wizji klienta.
Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanej kadry zapewniamy klasyczne, jak i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy, składniki niezbędne do przygotowania drinków (owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy) oraz dodatki jak rurki czy serwetki. Po stronie klienta leży jedynie dokonanie zakupu alkoholi oraz napojów. Z odpowiednim wyprzedzeniem stworzymy dla Państwa listę zakupów. Istnieje możliwość, że to my dokonamy zakupy i dostarczymy produkty bezpośrednio na przyjęcie. Biorąc pod uwagę, że każdy z klientów dysponuje innym budżetem, dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

BarManiera

Szczecin 72-005 Szczecin

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie