BOOM Art Bełchatów

Bartłomiej Pieles

BOOM Art Bełchatów

Witaj w świecie BOOM art! Firma powstała, by sprawiać radość dzieciom i dorosłym, jubilatom i solenizantom, nowożeńcom i świętującym wszystkie inne okazje, które przytrafiają się w życiu. Słowem – na każdą uroczystość jesteśmy w stanie wspólnie przygotować coś niesamowitego! Mamy głowy pełne pomysłów i jesteśmy otwarci na szalone realizacje! W naszym asortymencie znajdą Państwo przede wszystkim:

Ogromny wybór balonów lateksowych i foliowych, bajkowych i urodzinowych, cyfry i litery, zwykłe i z nadrukami, świecące, brzęczące, z niespodzianką i wiele, wiele innych!

PREZENT W BALONIE – HIT!!! Jako jedyni w województwie łódzkim i nieliczni w Polsce mamy możliwość spakowania Państwa prezentu w balon! Jest to wesoły pomysł na oryginalny prezent!

Wynajmujemy świecący napis LOVE (150cm) i MIŁOŚĆ (125cm) w kolorze dębu rustykalnego. Oryginalne i robiące wrażenie napisy najczęściej wynajmujemy na wesela, urodziny, jubileusze oraz sesje zdjęciowe.

Wynajmujemy wytwornicę ciężkiego dymu. Jest to rodzaj dymu, który się nie unosi do góry i tworzy wrażenie chmur. Najczęściej wykorzystywany jest do pierwszego tańca, podawania tortu, itp.

Wynajmujemy dużą, dwuobrotową wytwornicę baniek mydlanych. Uświetni każdą imprezę dla dzieciaków, ale nie tylko. Wynajmujemy ją na urodziny, śluby, wesela, sesje zdjęciowe, itp.

Szeroki wybór artykułów i gadżetów imprezowych (przebrania, peruki, artykuły do zdjęć, piniaty, serpentyny, talerzyki, kubeczki, serwetki, czapeczki, gwizdki i wiele, wiele innych).

Uwielbiamy spontaniczne akcje i nie stanowią dla nas problemu. Jeśli jednak chcecie zaplanować coś BOOMbowego – prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów i wybrania artykułów. Zachęcamy do kontaktu i BOOMbowo pozdrawiamy!

Oferta

Bańki mydlane

Ciężki dym

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

BOOM Art Bełchatów

Bełchatów

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Demony Ognia - pokazy sztucznych ogni
Demony Ognia - pokazy sztucznych ogni Warszawa
Zobacz profil
MUSIC MOTIVATION MATIAS ISABEL Tomaszów Mazowiecki
Zobacz profil
Thai Paradise - Lody Tajskie
Thai Paradise - Lody Tajskie Poznań
(8)
Zobacz profil
Bar Yourself
Bar Yourself Kraków
(13)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie