FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

(1)

Nasza firma robi wszystko z pasji, która rodzi profesjonalizm. FireMax cechuje się wiedzą i doświadczeniem oraz tym, że wkładamy całe serce w wykonanie niepowtarzalnego spektaklu pirotechnicznego. Pokaz fajerwerków w naszym wykonaniu zostanie w pamięci wszystkich widzów na bardzo długo. Pokazy sztucznych ogni to moc niezapomnianych wrażeń a opracowywane przez nas widowiska cechuje duża dynamika oraz doskonałe połączenie efektów pirotechnicznych z muzyką. Proponujemy zorganizowanie pokazów pirotechnicznych podczas różnego rodzaju imprez, bardzo modnych i niezapomnianych przyjęć weselnych, imprez urodzinowych oraz okolicznościowych- Indywidualnie omawiamy z każdym scenariusz
- Materiały znanych zachodnich producentów
- Obsługą pokazów na terenie CAŁEGO KRAJU
- Zestawy do samodzielnego odpalenia - Ty wybierasz my robimy …
- Nasz pokaz układany jest pod MUZYKĘ, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem- GRATIS!
- Do 100 km dojazd lub pow. kwoty 3500zł- GRATIS!
- Załatwienie wszelkich formalności i pozwoleń W CENIE POKAZU!
- Pirotechnika na każdą kieszeń.Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 500 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO OFERTĘ CENOWĄ .

Oferta

Confetti

100 zł - 400 zł

Możliwy szpaler z fonntan lub Confetti

Pokaz

1000 zł - 8000 zł

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę pokazu pirotechnicznego począwszy od dojazdu do klienta, przygotowania i zabezpieczenia terenu, odpalania ładunków według wcześniej przygotowanego scenariusza, po uprzątnięcie terenu po pokazie. Używane przez nas materiały (sztuczne ognie) pochodzą od znanych i renomowanych na całym świecie producentów fajerwerków. Wszystkie wyroby mają bardzo wysoki standard jakości, a osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie pokazów przeszły odpowiednie szkolenia.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

RG

Rafał G

Pokaz wykonany przez Pana Rafala był przepiękny,dobrany idealnie z muzyką, profesjonalny i w 100% bezpieczny! Współpraca firma FireMax przebiegała znakomicie, w każdej chwili można było zadzownić i otrzymać odpowiedz na każde pytanie. Wielki plus za 100% podejście do klienta, punktualność oraz za sprawienie. Nasze wesele mogło zostać upiększone przez tak cudowny pokaz! Z całego serca polecam firmę Pana Rafała, jak dla nas strzał w 10!

11 miesięcy temu

Kontakt

FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

Koszalin

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Wrocław
Zobacz profil
Swojskie Domowe Wyroby Arkadiusz Borowicz
Swojskie Domowe Wyroby Arkadiusz Borowicz Opole
Zobacz profil
Party - Experts
Party - Experts Tyszowce
(1)
Zobacz profil
KolFire - POKAZY FAJERWERKÓW
KolFire - POKAZY FAJERWERKÓW Pszczyna
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: