FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

(1)

Nasza firma robi wszystko z pasji, która rodzi profesjonalizm. FireMax cechuje się wiedzą i doświadczeniem oraz tym, że wkładamy całe serce w wykonanie niepowtarzalnego spektaklu pirotechnicznego. Pokaz fajerwerków w naszym wykonaniu zostanie w pamięci wszystkich widzów na bardzo długo. Pokazy sztucznych ogni to moc niezapomnianych wrażeń a opracowywane przez nas widowiska cechuje duża dynamika oraz doskonałe połączenie efektów pirotechnicznych z muzyką. Proponujemy zorganizowanie pokazów pirotechnicznych podczas różnego rodzaju imprez, bardzo modnych i niezapomnianych przyjęć weselnych, imprez urodzinowych oraz okolicznościowych- Indywidualnie omawiamy z każdym scenariusz
- Materiały znanych zachodnich producentów
- Obsługą pokazów na terenie CAŁEGO KRAJU
- Zestawy do samodzielnego odpalenia - Ty wybierasz my robimy …
- Nasz pokaz układany jest pod MUZYKĘ, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem- GRATIS!
- Do 100 km dojazd lub pow. kwoty 3500zł- GRATIS!
- Załatwienie wszelkich formalności i pozwoleń W CENIE POKAZU!
- Pirotechnika na każdą kieszeń.Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 500 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO OFERTĘ CENOWĄ .
-789.395.164
-pokazyfiremax@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mail :)

Oferta

Confetti

100 zł - 400 zł

Możliwy szpaler z fonntan lub Confetti

Pokaz

1000 zł - 8000 zł

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę pokazu pirotechnicznego począwszy od dojazdu do klienta, przygotowania i zabezpieczenia terenu, odpalania ładunków według wcześniej przygotowanego scenariusza, po uprzątnięcie terenu po pokazie. Używane przez nas materiały (sztuczne ognie) pochodzą od znanych i renomowanych na całym świecie producentów fajerwerków. Wszystkie wyroby mają bardzo wysoki standard jakości, a osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie pokazów przeszły odpowiednie szkolenia.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

RG

Rafał G

Pokaz wykonany przez Pana Rafala był przepiękny,dobrany idealnie z muzyką, profesjonalny i w 100% bezpieczny! Współpraca firma FireMax przebiegała znakomicie, w każdej chwili można było zadzownić i otrzymać odpowiedz na każde pytanie. Wielki plus za 100% podejście do klienta, punktualność oraz za sprawienie. Nasze wesele mogło zostać upiększone przez tak cudowny pokaz! Z całego serca polecam firmę Pana Rafała, jak dla nas strzał w 10!

8 miesięcy temu

Kontakt

FireMax: Pokazy sztucznych ogni- Profesjonaliści

Koszalin

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Wedding Newspaper
Wedding Newspaper Tarnowskie Góry
(12)
Zobacz profil
Ekskluzywne portrety i obrazy na zamówienie
Ekskluzywne portrety i obrazy na zamówienie Katowice
Zobacz profil
To Tu Thai tajskie lody
To Tu Thai tajskie lody Warszawa
Zobacz profil
Alferia Aleksandra Uruska
Alferia Aleksandra Uruska Namysłów
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie