Jagodowy Miś

Jagoda Kęsy

Jagodowy Miś

Naszą misją są uśmiechy dzieci i spokojna zabawa rodziców bez obaw o swoje pociechy.
Oferujemy pakiet fantastycznych atrakcji od zabaw z chustą, poprzez zabawne konkursy aż po malowanie twarzy i słodkie piniaty.
Nasi profesjonalni animatorzy mają tysiące sprawdzonych sposobów na nudę!
Jeśli planujecie Państwo zaprosić także najmłodszych gości, warto zastanowić się nad atrakcjami dla nich. Z nasza pomocą dzieci na weselu to fantastyczny pomysł!

390 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Animator dla dzieci

390 zł - 2000 zł

Każde wesele jest dla nas wyjątkowe dlatego naszą ofertę za każdym razem "szyjemy" na miarę Państwa potrzeb, tak aby wszystkie atrakcje jaknajlepiej spełniały oczekiwania najmłodszych gości.
Cena zależna jest przede wszystkim od liczby dzieci i rodzaju wybranego pakietu.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Odpowiedź może być tylko jedna- energię i cudowną kratywność dzieci. Praca z najmłodszymi to nasza pasja i wielkie wyzwanie. Zawsze podchodzimy do każdego dziecka indywidualnie, starając się wywołać na jego twarzy uśmiech. Dzieci to surowi recenzenci naszej pracy, więc ich szczery entuzjazm, daje wiele satysfakcji.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wszystkie materiały wykorzystywane podczas animacji, wykonane są z tworzyw trwałych oraz bezpiecznych dla dzieci. Wiele z nich tworzymy samodzielnie, bazując na długoletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi. Współpracujemy z firmami, których produkty są certyfikowane min. firma AKSON. Ważne są dla nas walory edukacyjne jak i estetyczne naszego sprzętu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Takich momentów mamy aż dwa bo trudno wybrać tylko ten jeden. Pierwszy- kiedy dzieci wraz z animatorami zaskakuja jakąś niespodzianką Państwa Młodych ( zawsze zastanawiamy się kto jest bardziej przejęty, dzieci czy jednak Para Młoda ;) ) Drugi- kiedy animacje dobiegają końca a nasi uczestnicy z wielkim uśmiechem na twarzy wołają "jeszcze 5 minutek!" chociaż najczęściej padają już ze zmęczenia ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Minimalny czas animacji to 3h zabawy z animatorami, proponujemy jednak Państwu fantastyczną możliwość przedłużenia zabawy. Kiedy planowany czas dobiega końca, na 15 minut przed zakończeniem konsultujemy z Państwem, czy przedłużamy czas animacji o kolejną godzinę. W ten sposób nie przerywamy zabawy dzieciom kiedy jeszcze są pełne energii lub też nie przeciągamy niepotrzebnie trakcji, zwłaszcza kiedy najmłodsi nie mają już siły.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie znajdziecie Państwo min. - zabawy z kolorowa chustą oraz matami animacyjnymi - mega bańki - konkursy sportowe na wesoło - tańce mini disco oraz wiele innych atrakcji

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wiekszość Par Młodych martwi fakt jak zapewnić dobrą zabawę dzieciom, tak aby rodzice także skorzystali ze wspólnej zabawy. Często pojawia się stres jak podejść do organizacji atrakcji dla najmłodszych, zwłaszcza kiedy samemu nie koniecznie miało się za dużo styczności z dziećmi. Dlatego warto zaufać właśnie nam, ponieważ zajmujemy się wszystkim od A do Z. Stworzyliśmy także specjalny wpis na naszym blogu, który rozwiewa wszelkie wątpliwości "Dzieci na weselu? Misja (nie)możliwa!"

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nasze animacje to moc atrakcji dla najmłodszych, dzięki czemu wesele staje się ważnym momentem także dla tych najmłodszych gości. Należy jednek pamiętać, że oferujemy animacje a nie pełna opiekę nad dziećmi. Uczestnik animacji oczywiście może zostać pod naszymi skrzydłami bez rodziców, pod warunkiem, zrozumienia, że w danym momencie zostaje z animatorami, a gdy chce wrócić do rodziców nie może oddalić się samodzielnie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zawsze z duma podkreślamy, że nasze animacje dostosowane są do szerokigo przedziału wiekowego. Proponujemy takie zestawienia atrakcji, dzięki którym w naszym reperturze znajdzie coś dla siebie zarówno 3 letni maluch jak i ciekawy świata 12 latek. Nasi animatorzy, zawsze mają przysłowiowego "asa w rękawie" tak, aby świetna zabawa trwała przez cały czas.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasze animacje to nie tylko atrakcje dla najmłodszych. Nasi animatorzy zadbają, aby każde dziecko czuło się ważną częścią tego wydarzenia. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, a atmosfera jaką wspólnie tworzymy ma wspierać twórczą zabawę i integrację wszystkich najmłodszych gości. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Wolne terminy

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Wedding Newspaper
Wedding Newspaper Tarnowskie Góry
(12)
Zobacz profil
Barmans Flair Team
Barmans Flair Team Łódź
(4)
Zobacz profil
Discolasers
Discolasers Zduńska Wola
(1)
Zobacz profil
Dobrewino.pl
Dobrewino.pl Łódź
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: