Kot Zagalski

Sylwia Wiśniewska

Kot Zagalski

Pięknie stylizowane Anioły na szczudłach to widowiskowa atrakcja na nietuzinkowy ślub i wesele. Anioły powitają wychodzącą z kościoła Parę Młodą deszczem świeżych płatków róż. W trakcie składania życzeń subtelnie oczarowują gości, częstują ich cukierkami, puszczają małe bańki mydlane. Anioły zapewnią magiczną atmosferę na każdym ślubie oraz sprawią, że zdjęcia będą wyglądać… niebiańsko.
Kontakt 660471000
Anioły na szczęście to wspaniały prezent zarówno dla Młodej Pary jak i zaproszonych gości. Piękne, nietypowe ujęcia na zdjęciach i filmach, a przede wszystkim wspomnienia.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
Aniołki ślubne, Pokazy sceniczne w tym fireshow, ledhow, Animacje cyrkowe dla dzieci, Strefę chillout dla dorosłych i wiele innych.

750 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

750 zł - 2000 zł

Anioły na szczudłach to oferta przeznaczona dla nietypowej Pary Młodej. Pokaz wprowadza magiczną, teatralną atmosferę. Anioły obsypują Młodych świeżymi płatkami róż, zabawiają gości weselnych, częstują ich cukierkami, tańczą, puszczają drobne bańki mydlane, a przede wszystkim dbają o dobrą atmosferę i zapewniają niezwykłe ujęcia.

Mamy świadomość, jak ważna jest atmosfera oraz jakość zdjęć i filmu z tego pięknego dnia, dlatego szczególnie dbamy o zdolności taneczne i pantomimiczne szczudlarzy. Naszym największym atutem są kostiumy inspirowane wizerunkami aniołów w sztuce renesansu. Dzięki temu anioły na szczudłach nadają scenerii magiczny, teatralny wydźwięk.

W ofercie ślubnej mamy również:
Pokazy Fire show w dwóch wersjach
Pokaz LED show
Strefa chill out z wielkoformatowymi grami plenerowymi dla dorosłych i dla dzieci

Pełną ofertę wysyłamy drogą mailową, zapraszamy do kontaktu 510674477

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Łódź 10 lat temu: Irmina Kot ( studentka ASP, tancerka z ogniem, miłośniczka podróży, prowadząca zajęcia plastyczne i kuglarskie w Fundacji Białe Gawrony ) poznała Marka Zagalskiego ( studenta PŁ, motocyklistę, miłośnika wyścigów i klasycznej motoryzacji). Poznaliśmy się na spotkaniach kuglarskich organizowanych przez Rafała Mikołajewskiego w Łodzi. Razem uczyliśmy się chodzić na szczudłach, on uczył mnie żonglować, ja uczyłam go manipulacji kijem ( wiem wiem jak to brzmi, ale naprawdę chodzi tu tylko o taniec z ogniem:) ). Połączyła nas wspólna pasja- cyrk współczesny. Byliśmy nim zachwyceni zarówno cyrkiem jako metodą do samorozwoju, pretekstem do aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Współtworzyliśmy Carnival – Otwartą Przestrzeń Cyrkową w Łodzi, gdzie mieliśmy przyjemność współpracować z łódzkimi kuglarzami. Przez parę lat była to zżyta grupa, która spędzała wspólnie większość czasu- mieliśmy wspólne cele, pasje, podobne poczucie humoru- ten czas jest dla nas cenniejszy niż najbardziej drogocenne kamienie, życzymy każdemu takich przeżyć! W tym miejscu przybijamy piątkę i szczególnie pozdrawiamy : Justynę Kozulską-Biesiadę i Bartka Biesiadę, Artura i Anię Perskawiec, Mateusza Kownackiego, Maszę Lesiak, Magdę Smorąg, Julię Świąder. Uczestniczyliśmy wspólnie w wielu warsztatach, szkoleniach, projektach, wyjazdach, razem ćwiczyliśmy, graliśmy w przedstawieniach,wyjeżdżaliśmy na eventy, bawiliśmy się. Wszyscy razem dostosowywaliśmy salę Carnival najpierw aby móc tam ćwiczyć, prowadzić zajęcia. Potem żeby móc tam występować. Następnie żeby móc gotować, szyć kostiumy, robić scenografie WOW! To był cudowny, cudowny czas! CDN…

Kontakt

Kot Zagalski

Łódź

Poniedziałek

10:00-20:00

Wtorek

10:00-20:00

Środa

10:00-20:00

Czwartek

10:00-20:00

Piątek

10:00-20:00

Sobota

08:00-21:00

Niedziela

10:00-15:00

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Barmans Flair Team
Barmans Flair Team Łódź
(4)
Zobacz profil
MUSIC MOTIVATION MATIAS ISABEL Tomaszów Mazowiecki
Zobacz profil
Discolasers
Discolasers Zduńska Wola
(1)
Zobacz profil
Dobrewino.pl
Dobrewino.pl Łódź
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: