Prestiż Bar

Damian 793142828 Paweł 785829691

Prestiż Bar

(2)

Dzień wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu, zapewniając profesjonalne usługi barmańskie.

Na potrzeby przyjęcia weselnego zawsze zabieramy ze sobą mobilny bar, nie ma problemu gdy sala nie posiada własnego baru. Zapewniamy kompleksowo sprzęt barmański, pełna różnorodność szkła do wszystkich rodzajów koktajli, lód kruszony oraz kostka, dodatki niezbędne do obsługi barmańskiej. Wysłuchamy wszystkich sugestii i jeśli jest taka potrzeba to stworzymy specjalnie dla Państwa autorska kartę drinków, którą Wasi goście będą smakować przez cała noc.

Prestiż Bar to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na wielu konkursach barmańskich, szkoleniach branżowych oraz pracy z najlepszym barmanami. Barmani pomogą stworzyć wymarzony koktajli na bazie ulubionego alkoholu, czy tez pod kolor sukienki Postaramy się doradzić i sprawimy, że ta noc będzie długo wspominana.

700 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz barmański

700 zł - 1200 zł

Pokaz barmański za dodatkową opłatą

Obsługa barmańska

500 zł - 5000 zł

W naszej firmie mamy kilku doskonale wyszkolonych barmanów. Nie mamy problemu z dużymi imprezami , na które potrzebnych by było nawet kilku barmanów jednocześnie

Mobilny bar

500 zł - 800 zł

Posiadamy bary w kolorach biały i czarny

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Ewa B

Najlepszy barman pod słońcem!!!! Najlepsze drinki i niesamowita atmosfera. Barman przeniósł naszych gości na inna planetę !!!!! 😍 Polecamy drink bar prestiż na 100000%% :)

1 miesiąc temu

K

Kamila

Super ekipa szybka, energetyczna i pełna profesjonalizmu, dodatkowo z efektem wielkiego Bum! Polecam każdemu kto lubi napić się dobrych, kolorowych i niezapomianych drinków! Najlepszy punkt wesela poza para młodą oczywiście :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kontakt z ludźmi.I to, że każda uroczystość jest inna Można poznać wielu ciekawych ludzi mimo że jesteśmy w pracy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszyscy pracowaliśmy w jakiś lokalach za barem i w pewnym momencie postanowiliśmy zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystać otwierając PRESTIŻ BAR

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

NA weselach zaczęliśmy pracować jakieś 4 lata temu

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy profesjonalny sprzęt barmański. Mamy cała gamę szkła do każdego rodzaju koktajli.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Chyba pierwszy taniec Pary Młodej. Do tego momentu młodzi są spięci a później chyba wszystko zaczyna schodzić i zaczyna się dobra zabawa

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przyjeżdzamy 2-3 godziny przed weselem, zazwyczaj podczas obiadu serwujemy pierwsze drinki zaczynając od Młodych po Świadków oraz wybranych gości :) Jesteśmy z Państwem do 2 w nocy

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Przyjeżdza do Państwa barman z mobilnym barem, z całym szkłem , sprzętem barmańskim , likierami , owocami , napojami gazowanymi , sokami , lodem oraz alkoholami wyszczególnionymi w kosztorysie, od Państwa potrzebujemy jedynie czystej wódki w zależności od zużycia.

Jaki jest Twój styl?

Nie mamy konkretnego stylu pracy. Staramy się dostosować do każdej uroczystości indywidualnie konsultując to z parą młodą.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wydaje się nam , że nie ma wspólnej cechy. Naszym zdaniem chyba każda para młoda najbardziej stara się o swoich gości i oto żeby byli zadowoleni i długo wspominali ta uroczystość.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chyba na jakiejś rajskiej wyspie z uroczystością na plaży z białym , pudrowym piaskiem. :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami zdecydowanymi oraz bardzo pozytywnymi.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przyszłe Pary Młode powinny wybrać naszą ofertę bo gwarantujemy że zarówno Oni, jaki ich Goście będą w 100 procentach zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy pełni pasji barmanami którzy kochają to co robią i zarażają optymizmem swoich Gości przy barze.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszą ofertę dopasowywujemy indywidualnie dla każdej pary młodej. Nie ograniczamy się do klasycznych drinków. Jesteśmy elastyczni i potrafimy sprostać na każdej imprezie.

Wolne terminy

Kontakt

Prestiż Bar

87-100 Toruń

43 km od Bydgoszczy

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Galitsyna Art Group -  Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Eyes Creams - lody tajskie
Eyes Creams - lody tajskie Poznań
Zobacz profil
CocktailBar
CocktailBar Bydgoszcz
Zobacz profil
BaJa-Animacje Paulina Ruda-Rządkowska
BaJa-Animacje Paulina Ruda-Rządkowska Konin
(3)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: