Szkoła Tańca Go4dance

Pierwszy taniec jest chwilą wyjątkową. To nie tylko moment rozpoczęcia wesela czy sposób na podziękowanie Gościom za ich obecność ale przede wszystkim ten jedyny, niepowtarzalny czas Pary Młodej tańczącej po raz pierwszy jako małżeństwo … Moment, w którym dla nich zegar zatrzymuje się na kilka chwil …

Mając świadomość istoty i rangi Pierwszego Tańca szkoła tańca GO4DANCE organizuje dla Państwa kursy dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Kurs składa się zwykle z ośmiu spotkań i daje możliwość poznania podstawowych elementów i figur poszczególnych tańców w parze ułatwiając tym samym decyzję co do wyboru tego jedynego pierwszego tańca i późniejsze przygotowanie ostatecznej prezentacji.

Lekcje indywidualne są dla pary doskonałą i szybką formą nauki układu danego tańca stworzonego do wybranego przez Młodych utworu muzycznego. Na Państwa życzenie przygotujemy również wymarzoną choreografię złożoną z kilku form tanecznych, ozdobioną prostymi podnoszeniami i atrakcyjnymi figurami. Pamiętajcie: lekcje indywidualne to najlepszy sposób, aby nauczyć się tańczyć w krótkim czasie. To również doskonała metoda na pozbycie się tremy i przygotowanie profesjonalnego, niezapomnianego tańca.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Szkoła Tańca Go4dance

Kielce

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Tomek Drink Bar
Tomek Drink Bar Tomaszów Mazowiecki
(6)
Zobacz profil
Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo
Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo Warszawa
(9)
Zobacz profil
Lodlove - lody naturalne
Lodlove - lody naturalne Warszawa
Zobacz profil
Grupa Animacyjna AniMa/DJ-Wodzirej Paweł
Grupa Animacyjna AniMa/DJ-Wodzirej Paweł Chęciny
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: