Janusz Myka

Szkoła Tańca MYKA

Starowiejska 25A, Zamość

Od 25. lat uczymy tańca na każdym poziomie zaawansowania w Zamościu i okolicznych miejscowościach. Pokazujemy jak stawiać pierwsze kroki, ale szkolimy także tancerzy na najwyższym polskim i światowym poziomie, włącznie z medalistami Mistrzostw Polski. Tańczą u nas dzieci od 4. roku życia, ale i dorośli po 60-tce też nie są rzadkością. W naszej ofercie znajdziecie zajęcia z tańca towarzyskiego i nowoczesnego, baletu, salsy solo i parami, ale nauczymy Was także użytkowego tańca na każdą imprezę lub przygotujemy choreografię Pierwszego tańca Młodej Pary, Dysponujemy bardzo dobrymi warunkami do nauki tańca. W naszym nowym, nowoczesnym obiekcie czekają na Was 3 klimatyzowane sale z lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem, recepcja, barek, szatnie z szafkami, a nawet prysznice.
Zróbcie pierwszy krok i przyjdźcie do nas, a my pokażemy Wam następne:-)

80 zł - 100 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

80 zł - 100 zł

Przyszłym Młodym Parom proponujemy różne formy tanecznego przygotowania się do wesela.

Polecamy kursy tańca dla nowożeńców organizowane wiosną każdego roku a także indywidualne lekcje, na których przygotujemy choreografię do dowolnie wybranej przez Was muzyki. Zaletą lekcji indywidualnych jest to, że mogą odbywać się w odpowiednim dla Was terminie, że tempo nauki i rodzaj tańca można indywidualnie dostosować do Waszych oczekiwań i możliwości.
Lekcje trwają 45 minut. Koszt pojedynczej lekcji to 100 zł od pary, jednak jeśli zdecydujecie się na pakiet 5 lub 10 lekcji to ceny będą odpowiedni niższe (450 zł - 5 lekcji i 800 zł - 10 lekcji). Zapraszamy

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Szkoła Tańca MYKA

Starowiejska 25A 22-400 Zamość

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Party - Experts
Party - Experts Tyszowce
(1)
Zobacz profil
Fancy Shake
Fancy Shake Biłgoraj
(10)
Zobacz profil
Białe gołębie na Twoim ślubie
Białe gołębie na Twoim ślubie Przeworsk
Zobacz profil
Hoppa Bliskościowa niania Animator Dominika Biszczak Lublin
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: