Dj Szumny

Łukasz

Dj Szumny

Jastrowie

Dj-em jestem od dawna. Lubię to co robię i nieustannie się w tym doskonale poprzez szkolenia czy po prostu słuchanie potrzeb par młodych.

Wasz ślub to dla was i dla mnie również wyjątkowe wydarzenie, pomimo ogromnego doświadczenia uwierzcie denerwuje się tak samo jak wy pomimo niezliczonej ilości imprez :) Dlatego tak łatwo potrafię zrozumieć wasze potrzeby czy obawy.

Nie tylko poprowadzę wasze wesele ale służę wam pomocą i radą przed weselem.

Dbam o estetkę, staram się aby moje stanowisko wyglądało ładnie i estetycznie bez wiszących kabli itp., zwróćcie uwagę na zdjęcia.

Pewnie znajdziecie wiele tańszych ofert, nie jestem najtańszy i jeśli szukacie niskiej ceny i to jest dla was jedynym kryterium wyboru to nie jestem pozornie najtańszy. Dlatego, że prowadzę własną firmę płacę ZUS i VAT.

Jestem Dj-em czyli potrafię zmiksować muzykę a do tego wodzirejem. Czyli oprócz muzycznej oprawy ,zapewnię wam również oryginalne animacje i zabawy, nie boję się również wyjść do ludzi.

Nie ośmieszam gości, nie prowadzę zabaw w stylu przeciągania sznurka przez majty itp. Wszystkie zabawy i animacje w dobrym guście, na wysokim poziomie i oryginalnie. Zabawy wybieracie z listy podczas spotkania.

Nie pije alkoholu w trakcie.

Posiadam dobre nagłośnienie i oświetlenie sterowane z komputera wszystko wygląda schludnie, symetrycznie, moje stanowisko to moja wizytówka. Przykładam do tego dużą wagę.

Muzycznie możecie polegać na mnie, możecie również przygotować swoje playlisty. Nie korzystam z gotowców bloki muzyczne tworze w trakcie wesela dostosowując się do gości. Jeśli chcecie mogę poprowadzić wasze wesele również bez disco polo lub w ograniczonej ilości.

Mówię również po angielsku więc nie ma problemu poprowadzić wesela dwujęzycznego.

Obejrzyjcie również zdjęcia i film, jeśli macie pytania chętnie odpowiem, jeśli nie odbieram napiszcie sms-a oddzwonię.

1999 zł - 2999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1999 zł - 3499 zł

Zakres cenowy różni się w zależności od terminu i wybranych opcji:
- Obsługa konferansjersko muzyczna wesela.
- Animacje i zabawy w trakcie wesela.
- Niski dym na pierwszy taniec.
- Pirotechnika wewnętrzna na pierwszy taniec.
- Dekoracje światłem LED w wybranych kolorach (również pomarańczowy i biały) do 20 punktów.
- Druga osoba do pomocy i sterowania oświetleniem w trakcie wesela.
- Żarówkowy napis LOVE 1,20 m wysokości i 4 m szerokości

Poprawiny

800 zł - 1300 zł

Zakres cenowy różni się w zależności od terminu.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i te mega pozytywne emocje :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przez znajomych. Kiedyś grałem w klubach i dyskotekach byłem rezydentem klubów które odwiedzało nawet 1000 osób występowałem wtedy jeszcze pod innym pseudonimem. Kiedyś znajomi zapytali czy nie zagrałbym dla nich wesela. Pomyślałem czemu nie zawsze to coś nowego :) Prowadzenie wesela wymaga pracy z mikrofonem otwarcia się na gości, potraktowałem to jako nowe wyzwanie i ... sukces :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Tylko na sprawdzonym przeze Mnie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować niezawodną i bezkompromisową konfiguracje.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kiedy składam życzenia Parze Młodej. Widzę te emocje i tę radość niezapomniane chwilę :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W zależności od terminu najbardziej oblegane terminy w pakiecie posiadają już pomoc drugiej osoby w trakcie prowadzenia wesela oraz sterowanie światłami przez drugą osobę. Piorotechnikę do pierwszego tańca. Cztery ruchome głowy 150 W LED sterowane przez człowieka + podświetlenie trawersów. Oczywiście nagłośnienie. Dodatkowe opcje z oferty można dobrać do tego pakietu W mniej obleganych terminach mogę zaproponować ciekawy pakiecik już dodatkami w dobrej cenie.

Jaki jest Twój styl?

Glamour, Elegnacki

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Zawsze iedy spotykam fajną parę młodą która ma fajnych gości reszta jest już na drugim planie i myślę, że każdy ślub na którym mogę współpracować z fajnymi ludźmi jest wymarzony.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z doświadczonymi profesjonalistami którzy nie zamykają się we własnym pudełku ale również potrafią słuchać, wtedy wspólnie można coś fajnego stworzyć.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Prowadziłem poprawiny na weselu grał zespół. Poprawny mega musieli nas wyganiać z sali goście świetnie się bawili. Na drugi dzień żona pojechała do sklepu w miejscowości skąd pochodzą młodzi. W sklepie kobitki przy ladzie plotkowały o weselu i usłyszała, że wesele super ale poprawiny jeszcze lepsze od wesela i po prostu ogień :) Niczym nie wymuszona opinia nieświadomego gościa weselnego chyba na zawsze to zapamiętam :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy możemy wybrać swoje piosenki na wesele ? - Tak :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualnym podejściem Pary Młode mają duży wpływ na to co się będzie działo na weselu. Zarówno w kwestii muzycznej jak i zabaw. Zabawy które proponuje nie ośmieszają gości wszystko w dobrym guście i ze smakiem.

Polecani z kategorii dj na wesele

McMark
McMark Warszawa
Zobacz profil
Dj Mateusz Drobiński
Dj Mateusz Drobiński Poznań
Zobacz profil
Zespół muzyczny NoProblem
Zespół muzyczny NoProblem Łobżenica
Zobacz profil
Darodj
Darodj Bydgoszcz
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Wałcz: