Wizytówka została usunięta
Mastereye Film & Photography

Paweł Koliszewski

Mastereye Film & Photography

Nałkowskiego 33/1a,, Kraków

Dzień dobry,
Na wstępie proszę podaj nam swój adres email abyśmy mogli przesłać Wam Naszą pełna ofertę.
Fotografia dla mnie to coś więcej niż zdjęcie. To jakby zatrzymać czas, choć na moment, choć na chwilę, a może na wieczność dopóki śmierć nas nie rozłączy. Cóż za piękne słowa wypowiadamy w momencie przysięgi. To jeden z tych dni, które chcemy pamiętać całe życie. Jednak za sprawą emocji wiele z tych chwil może nam gdzieś umknąć. Więc w tym wyjątkowym dniu chciałabym być z Wami, zatrzymać czas, zatrzymać emocje, by trwały z Wami całe Wasze życie.
Razem z mężem, który w swych filmach po prostu skłania mnie do łez wzruszenia, wykonujemy reportaże ślubne w pakiecie (Film+Foto) oraz osobno w zależności od dostępności terminu.
Zapraszamy więc Was do naszego świata, w którym emocje są dla Nas kluczową sprawą. To pamiątka, którą pokażecie w przyszłości swoim dzieciom, a może i wnukom. To pamiątka na całe życie. Zatrzymajcie ten czas razem z nami.

W SKŁAD OFERTY FOTOGRAFICZNEJ WCHODZI:
• Reportaż z dnia Ślubu i Wesela
• Sesja plenerowa w innym dniu niż termin wesela (4-8 godzin)
• Minimum 600 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
• Foto-Książka 15 rozkładówek (30 stron) z eko-skóry w rozmiarze 20x20 +wszystkie zdjęcia z uroczystości w wysokiej rozdzielczości do druku w formie elektronicznej
• lub 100 odbitek w formie 15x23 w eleganckim pudełku + pendrive z grawerem ze wszystkimi zdjęciami z uroczystości w wysokiej rozdzielczości do druku
• Wizualizacja zdjęć w formie klipu z podkładem muzycznym
• Galeria internetowa dostępna na Naszej stronie Mastereye pod hasłem do 12 miesiący od oddania zdjęć dla Młodej Pary oraz Gości weselnych

CENA: 2800 zł

W PAKIECIE ZAWSZE TANIEJ
PRZY WYBORZE OFERTY FOTOGRAFIA PLUS FILM FOTOGRAFICZNA SESJA NARZECZEŃSKA; ZWIASTUN ORAZ PLENER FILMOWY W INNYM DNIU JEST GRATIS

CENA W PAKIECIE WYNOSI 5800 ZŁ

NAPISZ DO NAS PO SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ
DO ZOBACZENIA
ASIA I PAWEŁ

2800 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Film ślubny

2800 zł - 4500 zł

Filmy ślubne dostarczają nam najwięcej radości, to one sprawiają że wspomnienia jednego z najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka pozostają na długo w Naszej pamięci. Nieraz łza się w oku kręci podczas ślubu czy zabawy weselnej. Cieszę się że mogę w jakimś stopniu dzielić te chwile z Państwem. Dlatego podczas nagrywania reportaży ślubnych dużą uwagę poświęcam emocjom, uczuciom, uchwyceniu radości, wzruszenia.

Moje życie to film nagrywanie wyjątkowych scen, obróbka i montaż materiału. Tworzę taki film, który się nie nudzi pomimo wielokrotnego oglądania. Fresk, który pokażecie swoim dzieciom przed ich ślubem. Najlepszą rekomendacją są opinie Naszych Klientów. Znajdziecie je Państwo na naszej stronie internetowej www.mastereye.pl w zakładce Opinie Klientów.

W Naszej rodzinie jest jeszcze jeden talent. Moja Żona, niezwykła osoba na co dzień, która daje cząstkę siebie podczas fotografowania. Wykonuj przepiękne reportaże ślubne, które na długo pozostaną w Państwa pamięci. Tak jak ja zawsze dąży do doskonałości, czyta, praktykuje, wykonuje również sesje studyjne, rodzinne, noworodkowe, świąteczne, na każdą porę roku.

Dzięki temu mają Państwo pewność że Państwa zdjęcia oddadzą wiele emocji na wiele lat, ponieważ sami jesteśmy pełni emocji, radości. To bardzo ważne aby w tej branży, być świadomym i dostrzegać to piękno w każdym człowieku. Sami mamy za sobą Nasz Ślub i wiemy jak pamiątka w postaci filmu i zdjęć jest ważna. Dlatego już dziś chcemy Państwu zaproponować wszystko co najlepsze.

By zachować najwyższy standard produkcji, każdy film jest nagrywany w standardzie FullHD oraz 4K aparatami marki SONY oraz obiektywami serii GMASTER (GM) które należą do najwyższego standardu obiektywów SONY. Podczas filmowania staram się wykorzystać cały nabyty sprzęt m.in. szeroką gamę statywów, monopodów, sliderów, stedycam-ów, ręcznych trzy-osiowych stabilizatorów, profesjonalnych kamer wideo, i aparatów, gwarantuję ujęcia z lotu ptaka w cenie oferty jedno i dwu-operatorskiej. Rejestracja dźwięku odbywa się przy pomocy zewnętrznych rejestratorów.

OFERTA FILMOWA:

• Reportaż z dnia Ślubu i Wesela
• Minimum 2 aparaty SONY + obiektywy GMASTER
• Dron na zasadzie przelotów, pokazania okolicy
• Stabilizacja obrazu przy pomocy statywów, monopodów, gimbali ręcznych
• Dźwięk przy pomocy mikrofonów kierunkowych oraz rejestratorów
• Standard FullHD, 4K

• Film Ślubny 45-90 minut - długość należy do Państwa
• Zawsze minimum 3 teledyski - Prezentacja Sali, Gości weselnych, wywiady; Teledysk z zabawy weselnej- najlepsze układy taneczne z całej zabawy, slow i quick motion
oraz Zakończenie Filmu- najbardziej romantyczny teledysk podsumowujący cały reportaż
• Plener w dniu Ślubu - Gratis
• Pendrive z grawerem w stylizowanym opakowaniu ze zdjęciem Młodej Pary

CENA: 2800 zł

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Fotograficzna sesja narzeczeńska w PAKIECIE FILM + FOTO JEST GRATIS.
Bez pakietu jest dodatkowo płatna i wynosi 600 zł.

Pakiet: Reportaż + Plener

2800 zł - 2800 zł

Reportaż fotograficzny zawsze jest z plenerem w innym dniu i wynosi 2800 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Tak naprawdę jesteśmy w pracy, ale z drugiej strony mamy okazję być częścią tego wielkiego święta i dzielić emocje razem z Państwem Młodym. To jest szczęście. to jest dar. Dziękujemy!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wykonując reportaże ślubne pracuję na aparatach (bezlusterkowcach) marki SONY A7S2, Sony A7R2. Sony A6300, oraz na obiektywach serii Master (GM). Są to najwyższej klasy obiektywy SONY oddające najlepszą jakość obrazu. Dodatkowo pracujemy na ręcznych stabilizatorach Pilotfly H2, statywach, sliederach, zewnętrznych rejestrartorach dźwięku ZOOM, Mikrofonach Sennheizer, kamerach GoPro, Dronach Phantom

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Emocje to przede wszystkim, Błogosławieństwo Pary Młodej, Przysięga Małżeńska oraz Podziękowania dla Rodziców

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera: Reportaż ślubny, plener w innym dniu, fotoksiążka lub fotobox, galeria internetowa, wizualizacja zdjęć w formie klipu.

Jaki jest Twój styl?

Skupiam się na emocjach, dlatego na każdym spotkaniu chciałbym nieco dowiedzieć się o parze młodej aby przekaz fotograficzny był jak najbardziej zbliżony do nich. To Młoda Para jest kluczem, zdjęcia są tylko wspomnieniem, uwiecznieniem najwspanialszych chwil. Wizja zależy od fotografa, dlatego każdy z projektów staram się indywidualnie przemyśleć i oddać wiarygodny przekaz w tworzeniu tej niezwykłej historii.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę że jestem Romantykiem, Artystą, staram się włożyć cząstkę Siebie. By Wasz film, fotografia była wspomnieniem i historią do której będziecie powracać wielokrotnie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem perfekcjonistą.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem uczciwy, sumienny, dokładny, szczególną uwagę zwracam na wytyczne pary młodej, poznaje, realizuję. Jestem Artystą, moje życie to film i fotografia, nagrywanie wyjątkowych scen, obróbka i montaż materiału. Tworzę taki film, który się nie nudzi pomimo wielokrotnego oglądania. Fresk, który pokażecie swoim dzieciom przed ich ślubem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

- Otrzymują Państwo minimum 600 zdjęć - Plener w innym dniu - Fotoksiążkę lub Fotoboxa i pendriva - Galerię internetową - Wizualizacje zdjęć w formie klipu

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Immediate Music - Destiny Of The Chosen

Wolne terminy

Kontakt

Mastereye Film & Photography

Nałkowskiego 33/1a, 31-308 Kraków

83 km od Zakopanego

70 km od Bielsko-Białej

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Kingaphoto Kraków
Zobacz profil
Łukasz Patecki fotografia
Łukasz Patecki fotografia Kraków
(5)
Zobacz profil
Jeanne Studio Photo Kraków
(15)
Zobacz profil
Studio ImagineView
Studio ImagineView Kraków
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: