Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Obrączki ślubne do 1000zł – nasze propozycje
Biżuteria ślubna

Obrączki ślubne do 1000zł – nasze propozycje

15 października 2018 —
obrączki do 1000zł

Obrączki ślubne to szczególny rodzaj biżuterii, bo to właśnie one są symbolem zawarcia związku małżeńskiego. Miłość, którą się obdarzacie macie w sercu, a obrączkę jako symbol tej miłości nosicie na serdecznym palcu prawej dłoni. Mimo że obrączki ślubne będą z Wami przez całe Wasze życie, nie oznacza to, że ich zakup musi nadszarpnąć Wasz weselny budżet. Specjalnie dla Was wybraliśmy modele obrączek ślubnych, które z pewnością trafią w Wasze różne gusta i kosztują mniej niż 1000zł!

Zobacz też: Kolorowe obrączki ślubne

Obrączki ślubne do 1000zł

Na cenę obrączek ślubnych wpływa ich waga oraz materiał, z którego zostały wykonane. Wybierając złoto o próbie 333 cena obrączek będzie zdecydowanie niższa. Złoto tej próby charakteryzuje się większą twardością i nie jest tak podatne na wygięcia jak złoto o próbie 585 czy 750.

Jeśli podobają Wam się obrączki delikatne i cienkie, to automatycznie będą one ważyć mniej, co także przełoży się na ostateczną cenę. Dobrym sposobem na oszczędność w przypadku obrączek ślubnych będzie także wybór ozdób z cyrkonii zamiast z brylantów. Cyrkonie ozdobią damską obrączkę, ale nie wpłyną one znacząco podwyższenie ceny obrączek ślubnych.

Zobacz też: Na którym palcu nosi się obrączkę?

Obrączki ślubne do 1000zł – złoto

Wybraliśmy dla Was modele obrączek ślubnych wykonane z żółtego i białego złota, których cena nie przekracza 1000zł za komplet! Oczywiście wszystkie te modele możecie ozdobić wybranym przez Was grawerem, co dodatkowo podkreśli ich symbolikę.

1. Obrączki złote z cyrkonią | 2. Obrączki złote z cyrkonią

obrączki do 1000zł

 

3. Złote obrączki | 4. Złote obrączki

5. Złote obrączki | 6. Złote obrączki

7. Obrączki z białego złota

Obrączki ślubne do 1000zł – srebro

Srebrne obrączki ślubne będą bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które są uczulone na złoto. Co prawda alergia ta nie występuje zbyt często, jednak gdy już się zdarzy, może być uciążliwą dolegliwością. W przypadku srebra, uczelnie na ten materiał bardzo często obserwowano w ubiegłym wieku, a aktualnie należy do rzadkości. Srebrne obrączki będą oczywiście znacznie tańsze niż te wykonane ze złota.

obrączki do 1000zł

8. Srebrna obrączka | 9. Srebrna obrączka z cyrkoniami. | 10. Srebrna obrączka z cyrkoniami | 11. Srebrna obrączka.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!