Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Your Diamond Story – biżuteria z historią
Biżuteria ślubna

Your Diamond Story – biżuteria z historią

1 listopada 2018 —
your diamond story

Your Diamond Story to niezwykła kolekcja biżuterii z diamentami. Dostępna od niedawna w Polsce wyłącznie w salonach marki Apart. Każdy diament pochodzący z tej kolekcji ma swoją niepowtarzalną, potwierdzoną certyfikatem historię. Your Diamond Story to opowieść o najpiękniejszym na świecie kamieniu szlachetnym. O drodze, którą przebywa, by pojawić się na Twoim palcu jako wyjątkowy pierścionek zaręczynowy.

Your Diamond Story – ukryte piękno

Najwyższej klasy eksperci własnoręcznie wybierają te diamenty, które pojawią się w wyjątkowej biżuterii marki Apart. Każdy brylant na początku jest nieoszlifowanym, niepozornym kryształem. Zauważenie w nim potencjału to zadanie, które wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Finalnie, każdy z brylantów jest ręcznie szlifowany. Dzięki temu Twój kamień zachwycać będzie swym blaskiem przy każdym spojrzeniu.

your diamond story

Your Diamond Story – wyjątkowa historia

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!