07 grudnia 2017

Bukiety ślubne z czerwonych róż


Marzy Wam się bukiet ślubny z czerwonych róż? Jednak cały czas macie wątpliwości i nie możecie podjąć ostatecznej decyzji? Tylko spójrzcie na te nieziemsko piękne bukiety ślubne!

Bukiety ślubne z czerwonych róż

Klasyczny, elegancki i oczywiście przepiękny – taki właśnie powinien być Twój wymarzony bukiet ślubny? Rozwiane bukiety również bardzo Ci się podobają, jednak w tym wyjątkowym dniu postawiłabyś na te bardziej uporządkowane i tradycyjne. Pamiętajcie, tradycyjne nie znaczy brzydsze! W takim razie bukiety ślubne z czerwonych róż powinny zawładnąć Twoim sercem!

Bukiety ślubne z czerwonych róż

Róże to bardzo piękne i kobiece kwiaty. Ich płatki są takie delikatne i subtelne, przyjrzyjcie im się dokładnie, a na pewno zauważycie, że kwiaty te mają prawdziwą duszę. Z kolei czerwień to bardzo ognisty i gorący kolor. Możemy więc pokusić się o stwierdzenie, że czerwone róże są mega sexowne. Tak, bukiet ślubny z czerwonych róż to na pewno dobry pomysł!

Zobacz także: Bukiety ślubne z dalii - piękne kompozycje i porady

Bukiety ślubne z czerwonych róż – rozwiane i uporządkowane

Bukiet z róż może przyjmować wiele różnych i zachwycających form. Bardzo elegancko prezentuje się klasyczny, zbity bukiet. Z kolei ten nieco rozwiany, z delikatnym artystycznym nieładem doda Pannie Młodej więcej wdzięku i dziewczęcości. Rozmiarów, gatunków i odcieni czerwonych róż jest naprawdę cale mnóstwo. Przepięknie wyglądają czerwone duże kwiaty, połączone z ogrodowymi już zdecydowanie mniejszymi pąkami róż. Te bukiety są naprawdę zachwycające!

Jeśli chcesz, aby Twój bukiet wpisywał się w obowiązujące trendy postaw na roztrzepaną wiązanką ze sporą ilością zieleni. Tutaj również możesz przebierać w kolorach: ruskus ma bardzo intensywny, zielony kolor, natomiast eukaliptus, który występuje w różnych formach jest bardziej srebrny. Każdy z tych dodatków sprawi, że Twoje wymarzone kwiaty będą miały bardziej indywidualny wymiar.

Bukiety ślubne z czerwonych róż – z czym je łączyć?

Bukiet z czerwonych róż sam w sobie wygląda naprawdę nieziemsko. Jeżeli jednak chcecie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby róże połączyć z innymi kwiatami. Wspaniale będą komponowały się z hortensją, peoniami, anemonami czy też gipsówką. Niesamowitych rozwiązań i pomysłów jest naprawdę całe mnóstwo!

Zobacz także: Zieleń w bukietach ślubnych

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl