18 stycznia 2019

Bukiety ślubne z efektem ombre


Bukiety ślubne z efektem ombre - zdjęcie 2

Wiązanka ślubna jest najważniejszym bukietem w życiu każdej kobiety. Jest to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej, dlatego też powinien być niemalże idealny. Bukiet powinien współgrać  nie tylko z suknią ślubną i dodatkami, ale także z wystrojem sali i motywem przewodnim. Wybór kwiatów zajmuje Pannie Młodej czasami o wiele więcej czasu, niż znalezienie wyśnionej kreacji. Jeśli jesteście właśnie na etapie komponowania swojego bukietu ślubnego, ale wciąż bijecie się z myślami, przygotowaliśmy dla Was ciekawą propozycję. Bukiety ślubne z efektem ombre są jednym z większych hitów ostatnich sezonów.

ZAMÓW SWÓJ BUKIET ŚLUBNY

Efekt ombre na bukiecie ślubnym

Ombre to tonowa koloryzacja, która skradła serce wielu profesjonalistów z branży ślubnej.  Projektanci efekt ten wykorzystali podczas tworzenia sukien ślubnych, jednak floryści nie pozostali w tyle. Bukiety ślubne z efektem ombre  prezentują się naprawdę zjawiskowo. Można pokusić się o stwierdzenie, że zostały wręcz stworzone z myślą o Pannach Młodych.

Bukiety ślubne z efektem ombre - zdjęcie 7

Zobacz także: Bordowe bukiety ślubne – nasze inspiracje

Kwiaty w bukiecie ślubnym z efektem ombre

Do bukietu ślubnego z efektem ombre możecie wykorzystać nieograniczoną liczbę kwiatów. Niezwykle ważne jest, aby ich odcień ze sobą współgrał i aby otrzymana wiązanka była naprawdę spektakularna. Pośród Panien Młodych największą popularnością cieszą się kwiaty w kolorze różu, jednak ostatnio coraz większą liczbę serc skradają te błękitne, jak i zielone. Typowe, proste wiązanki powoli odchodzą już w zapomnienie, a ich miejsce zajmują właśnie te nowoczesne.

Bukiety ślubne z efektem ombre - zdjęcie 1

Zobacz także: Bukiety ślubne w stylu glamour

Bukiet dla świadkowej

Jeśli Panna Młoda zdecydowała się na bukiet ślubny z efektem ombre, to kwiaty świadkowej bez wątpienia powinny do niego nawiązywać i z nim współgrać. Jednym z lepszych i prostszych pomysłów, jest bardzo podobna  jednak zdecydowanie mniejsza wiązanka. Bowiem to Panna Młoda w tym dniu jest przecież najważniejsza i to jej bukiet powinien być najpiękniejszy.

ZAMÓW SWÓJ BUKIET ŚLUBNY

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!