11 stycznia 2016

Bukiety z broszek – 20 niesamowitych propozycji


Bukiet ślubny jest nieodzownym dodatkiem dla Panny Młodej. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego bukietu z kwiatów ciętych, są bukiety z broszek.

Bez wątpienia, to jedna z oryginalniejszych wiązanek ślubnych, która jest dodatkową biżuterią i ozdobą stylizacji kobiety. Bukiety z broszek wykonany są ręcznie, na indywidualne zamówienie przyszłej Panny Młodej. Mogą składać się wyłącznie z biżuteryjnych ozdób lub być połączone z kwiatami.

Dzięki ogromnemu wyborowi najróżniejszych broszek, kolor wiązanki możecie idealnie dopasować do motywu przewodniego wesela, czy też po prostu do dodatków. Ten niezwykły bukiet może składać się z drobnych pamiątek, które mają dla Was ogromne znaczenie. Stara broszka, elegancki zegarek, pamiątkowe perły będą idealnym jego dopełnieniem. Takie wiązanki potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki.

Ogromną zaletą bukietów wykonanych z broszek jest ich trwałość. Wasza oryginalna wiązanka ślubna będzie pamiątką do końca życia. Możecie postawić ją w kryształowym wazonie i będzie Wam przypominała o tym jedynym i wyjątkowym dniu.

Bukiet ślubny wykonany z samych broszek możecie zamówić dużo wcześniej przed ślubem. W szale przygotowań, nie będziecie musiały martwić się chociaż o wiązankę 🙂

Poniżej przedstawiamy Wam niesamowite bukiety ślubne z broszek.

źródło: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl