03 grudnia 2015

Kaskadowy bukiet ślubny – 20 propozycji


Bukiet ślubny jest bardzo ważnym elementem, składającym się na wygląd Panny Młodej. Kaskadowy bukiet to taki, który opada delikatnie w dół, niczym wodospad.

W ostatnich czasach tego rodzaju bukiet nie cieszy się już niestety tak dużą popularnością jak kiedyś. Są jednak przypadki, kiedy naszym zdaniem warto się na niego zdecydować. Wykonanie perfekcyjnego bukietu kaskadowego wymaga dużych umiejętności. Jeśli nie posiadasz takich zdolności, jego wykonanie lepiej powierzyć profesjonalistom.

Kaskadowy bukiet ślubny najbardziej pasuje kobietom niskim lub średniego wzrostu. Dzięki prostej linii kwiatów możemy optycznie wyszczuplić i wydłużyć sylwetkę. Może być wykonany niemal z każdego rodzaju kwiatów. Pięknie prezentują się róże, piwonie i storczyki. Wspaniale komponują się z nim długie, zielone trawy. Należy jednak uważać, aby zbyt duże kwiaty nie przytłoczyły wyglądu Panny Młodej.

Na bogato zdobiony kaskadowy bukiet mogą zdecydować się jedynie wysokie kobiety. Będzie on z pewnością wspaniałym uzupełnieniem delikatnej i subtelnej sukni ślubnej. Taki rodzaj wiązanki ślubnej dodaje odrobinę romantyczności, subtelności i kobiecości.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje na kaskadowy bukiet ślubny.

Źródło:  pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl