05 kwietnia 2017

Bukiety ślubne z róż – inspiracje


róża

Jak na pewno już wiecie róża jest niezwykle wdzięcznym kwiatem. Jest łatwo dostępna przez cały rok, bardzo trwała, ma delikatny zapach i rośnie w wielu, wielu kolorach! Dzisiaj mamy dla Was kilka z nich: pudrowe, białe, czerwone, fioletowe i żółte! Zobaczcie jakie piękne i jak różne bukiety mogą powstać z tego samego kwiatka!

Bukiety ślubne z żółtych róż

Na sam początek coś energetyzującego. Wspaniałe, żółte róże możecie łączyć z przeróżnymi białymi kwiatami i masą zieleni. Powstaną wspaniałe, wiosenne wiązanki. Rumianek, gipsówka, frezja, sukulenty, eukaliptus, ruskus – wszystko to w połączeniu z różą stworzy kompozycje idealne.

Bukiety ślubne z pudrowych róż

To jeden z najpopularniejszych kolorów wśród PM. Pudrowe róże możemy zestawiać z czym nam się podoba: szarą zielenią, tą bardziej intensywną, z peoniami, hortensjami, frezją, gipsówką, kaliami i długo można byłoby wymieniać! Bukiety mogą przybierać zwarte formy i bardziej szalone. Pięknie wyglądają z dodatkową kolorową wstążką.

Bukiety ślubne z białych róż

Kolejny hit wśród ślubnych kwiatów. Potraktujemy jednak białą różę mniej klasycznie: z dużą ilością zieleni, bukiet będzie lekki, romantyczny i bardzo na luzie! Dorzućmy do tego powiewającą na wietrze, jedwabną wstążkę, uśmiechniętą Pannę Młodą i można powiedzieć „tak”! Oczywiście nie zapominamy o szlachetnych bukietach z samych białych róż.

Bukiety ślubne z fioletowych róż

Nieco bardziej oryginalną wiązankę stworzymy z dość nieoczywistego ślubnego koloru – fioletu. Ten kolor może posłużyć też za motyw przewodni wesela!

Bukiety ślubne z czerwonych róż

I na sam koniec najpopularniejsze z róż – czerwone. Intensywną barwę można stonować tworząc bukiet w połączeniu z różem – powstanie wiązanka jak z obrazów.

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna