14 kwietnia 2017

Różowe gerbery w bukietach ślubnych


Różowe gerbery do ślubu

Różowe bukiety ślubne z gerberami to idealna propozycja dla szalonych panien młodych rozkochanych w intensywnych kolorach. Gerbery nie są popularnymi ślubnymi kwiatami, najczęściej widujemy je w wiosennych bukietach, np. na Dzień Mamy, a to błąd! Będą zawadiacko wyglądać przy krótkiej sukni ślubnej i trampkach lub romantycznie przy długiej, koronkowej „rybce”. Są charakterystyczne i przyciągają uwagę, dlatego polecamy je zdecydowanym Pannom Młodym! Będą oryginalnie wyglądać w połączeniu z pierzastymi peoniami lub eleganckimi różami.

GERBERY – NIEOCZYWISTE ROZWIĄZANIA

Wspomnieliśmy, że gerbery świetnie pasują do szalonych Panien Młodych. Fantastycznym połączeniem będą dekoracje na stołach w połączeniu z białymi i czarnymi dodatkami. Wyobraźcie sobie jak świetnie pasowałoby do klimatu rockabilly. Przecież Panna Młoda też może założyć trampki, szaleć ze swoim bukietem w dłoniach, a potem na oczepinach przekazać go jednej z jeszcze niezamężnych koleżanek.

Jeśli bliższe Twojemu sercu są pastelowe kolory, a jesteś zakochana w gerberach nic straconego! Intensywny róż to tylko jeden z wariantów, który proponuje nam matka natura. Gerbery występują w przeróżnych odcieniach, dlatego z powodzeniem możesz zaplanować swój bukiet z tymi kwiatami w kolorach pudrowych. Jeśli chciałabyś ożywić nieco wiązankę możesz dołożyć do niej, np. goździki w wymarzonym kolorze.

WSKAZÓWKA

Gerbery są bardzo trwałe, a ich najlepsza dostępność jest latem. Występują w przeróżnych kolorach i nie mają zapachu.

Różowe bukiety ślubne z gerberów:

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna