04 marca 2017

Wiosenne bukiety ślubne


Wiosną przyroda budzi się do życia, rozkwitają piękne, kolorowe i cudownie pachnące kwiaty. O tej porze roku wybór kwiatów do ślubnego bukietu jest ogromny. Przedstawiamy najpiękniejsze inspiracje.

Panny młode, które o tej porze roku wyjdą za mąż, z pewnością wybrały już kwiaty, z których będą składały się ich wiosenne bukiety ślubne. Dla tych jeszcze niezdecydowanych, poniżej przedstawiamy najciekawsze inspiracje.

Ogromną popularnością cieszą się tulipany, których odmian i kolorów jest całe mnóstwo, od delikatnego koloru ecru, przez żółć, róż, czerwień, aż do ciemnego bordo. Wiązanka ślubna wykonana z tulipanów, nie potrzebuje już dodatkowych ozdób, sama w sobie jest bardzo kobieca.

Okres wczesnej wiosny to pora, w której pojawiają się delikatne żonkile, przypominające nam ciepło, słońce i pozytywną energię. Żółte płatki kwiatów w połączeniu z zielonymi liśćmi, stworzą prawdziwą wiosenną kompozycję.

Jeśli marzy wam się subtelna i bardzo kobieca wiązanka, polecamy białe konwalie. Ich delikatne dzwoneczki  to kwintesencja wdzięku, urody i elegancji. Pamiętajcie jednak,że te kwiaty kwitną jedynie na przełomie maja i czerwca.

Nie zapominajcie również o kolorowych jaskrach, frezjach i fioletowych irysach.

Najpiękniejsze wiosenne bukiety ślubne

Źródło zdjęć

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl