Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Kolorowy wystrój kościoła
Dekoracje ślubne

Kolorowy wystrój kościoła

19 listopada 2015 —

Dzisiaj nasz wybór padł na kolorowy wystrój kościoła.

Kościół to magiczne miejsce, dlatego warto zadbać o jego wystrój. To w nim ślubujecie sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską do końca życia. 

Od kilku sezonów bardzo dużą popularnością cieszą się śluby i wesela w stylu folkowym oraz rustykalnym. Warto zadbać o odpowiednią oprawę wizualną, która nada tej cudownej chwili wspaniały i radosny charakter. Jest wiele pomysłów na kolorowy wystrój kościoła.

Jeśli Wy również się na niego zdecydujecie, w wystroju Waszego kościoła nie powinno zabraknąć polnych kwiatów. Bardzo słonecznie i wiosennie będą prezentowały się duże, żółte słoneczniki, które przyczepicie do ławek, jesienią do tego celu możecie wybrać lawendę.

Kolorowy wystrój kościoła wspaniale współgra z dziewczęcym wyglądem Panny Młodej, której głowę może zdobić wianek z polnych kwiatów. Duża ilość kolorów nada uroczystości romantycznego i delikatnego charakteru.

Poniżej kolorowy wystrój kościoła i nasze propozycje.

Źródło: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!