Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Kwiatowe monogramy – weselny HIT zza Oceanu!
Dekoracje weselne

Kwiatowe monogramy – weselny HIT zza Oceanu!

14 stycznia 2019 —
Kwiatowe monodramy - zdjęcie 8

Jeśli chcecie, aby na ślubie i przyjęciu weselnym panował niepowtarzalny klimat, zorganizujcie je tak, aby na każdym kroku było czuć Was. Pomogą Wam w tym monogramy, które stały się prawdziwym hitem na rynku ślubnym i są piękną dekoracją weselną. Monogram to nic innego jak spersonalizowany, bardzo osobisty znak, który stanie się symbolem przyjęcia weselnego. Jego ogólny zamysł, wzór i kształt przygotujcie samodzielnie, dzięki czemu będzie to coś stworzonego tylko przez Was. Oczywiście w końcowej realizacji pomysłu możecie skorzystać z pomocy grafika. Monogram to nie tylko znak, to cząstka Was, to coś naprawdę wyjątkowego. Kwiatowe monogramy skradły serca wielu Par Młodych, zwłaszcza kobiet!

ZAMÓW KWIATOWY MONOGRAM NA WASZE WESELE!

Papeteria ślubna

Ta bardzo osobista dekoracja, powinna pojawić się już na etapie projektowania i wybierania zaproszeń ślubnych. Spersonalizowana papeteria, okaże się czymś wyjątkowym nie tylko dla Was, ale także dla Waszych najbliższych. Monogram na zaproszeniach ślubnych przybliży gościom charakter nadchodzącego dnia Waszego ślubu.

Kwiatowe monogramy - zdjęcie 1

Zobacz także: Motyw przewodni w papeterii ślubnej

Kwiatowe monogramy na sali weselnej

Monogram może przybierać najróżniejsze kształty i kolory. Jednak niezwykle pięknie prezentują się te wykonane ze świeżych kwiatów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to duże obciążenie dla Waszego budżetu ślubnego, Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wykonanie wszystkich monogramów ze świeżych kwiatów, połączcie je z tymi sztucznymi lub z zielenią. Niezwykle efektownie będzie wyglądała duża, kwiatowa ozdoba ustawiona w centralnym punkcie sali. Stanie się ona również wspaniałym tłem do zdjęć, których przecież na przyjęciu weselnym nie brakuje.

Kwiatowe monogramy - zdjęcie 3

Zobacz także: Girlandy z kwiatów, zieleni i liści – inspiracje na Twoje wesele!

Kwiaty i metal

Monogramy możecie także wykorzystać do udekorowania stołu tematycznego, czy ściany znajdującej się za Młodą Parą. Bajczenie prezentują się napisy wykonane z metalu, przyozdobionego świeżymi kwiatami. Pole do popisu macie naprawdę ogromne, dajcie się ponieść wyobraźni. Sprawcie, aby to był naprawdę Wasz dzień, pozwólcie to poczuć zaproszonym gościom.

Kwiatowe monogramy - zdjęcie 2

ZAMÓW KWIATOWY MONOGRAM NA WASZE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!