20 kwietnia 2018

Ścianka kwiatowa na wesele


Ścianka kwiatowa na wesele

Ścianka kwiatowa za stołem Pary Młodej nie wychodzi z mody! Fantastyczna, imponująca ozdoba, może również służyć jako tło do fotobudki lub uroczego candy baru. Ślubni projektanci mają ogromne pole do popisu w tym temacie, ponieważ ten dekoracyjny element staje się coraz bardziej popularny. Jednak mamy dobrą wiadomość! Taką ozdobę możecie wykonać również sami wykorzystując do tego, np. główki sztucznych kwiatów. Wystarczy Wam siatka, którą kupicie w każdym sklepie budowlanym oraz druciki, które przykleicie do kwiatów gorącym klejem.

Promocja 2+1 na sztuczne kwiaty w English Home!

Ścianka kwiatowa na wesele

Dekoracje kwiatowe mogą być wykorzystane w każdym elemencie wystroju ślubu i wesela. Kwiaty pięknie prezentują się na zdjęciach, dlatego przystrojenie nimi ścianki, ustawionej za stołem pary młodej, jest rewelacyjnym pomysłem, który na pewno zrobi na wszystkich duże wrażenie. Projekty DIY, „kwiaty” zrobione z papieru, ułożone w fantazyjny wzór mogą być idealnym dopełnieniem stylistyki ślubu, jeśli tylko dopasujecie je odpowiednio do motywu przewodniego uroczystości. Aby was zainspirować, wybraliśmy kilka najpiękniejszych propozycji!

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!