20 października 2018

Weselne tabliczki i kierunkowskazy


Weselne tabliczki i kierunkowskazy

W ostatnich sezonach, dekoracje weselne wyróżniają się dużą pomysłowością i jednocześnie prostotą. Pary Młode wciąż zastanawiają się, czym mogłyby jeszcze mile zaskoczyć swoich bliskich. Moda na weselne tabliczki i kierunkowskazy, która już od kilku lat popularna jest za granicą, zawitała i do naszego kraju. Czasami naprawdę nie trzeba rujnować swojego weselnego budżetu, aby nadać przyjęciu wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

–> ZAMÓW DEKORACJE NA SWOJE WESELE! <–

Weselne tabliczki i kierunkowskazy

Tabliczki i kierunkowskazy to dekoracja, na którą coraz częściej decydują się Młode Pary. Drewniane tabliczki wspaniale będą współgrały z przyjęciem weselnym w stylu rustykalnym. Dzięki nim w szybki, łatwy i wygodny sposób, możecie pokierować swoich gości w odpowiednie miejsce. Najczęściej napisane jest na nich konkretne miejsce docelowe np. fotobudka, sala taneczna, słodki bufet czy drink bar.  Jednak równie dobrze może pojawić się na nich miły, romantyczny przekaz, który w tak romantyczny i wyjątkowy dzień jest jak najbardziej wskazany.

Zobacz także: Monstera w dekoracjach weselnych

Weselne tabliczki i kierunkowskazy

Tabliczki i kierunkowskazy są tym elementem dekoracji, który możecie wykonać własnoręcznie. Niezbędne będą drewniane tabliczki, farba i nutka pomysłowości. Równie dobrze, deseczki możecie pomalować farbą tablicową, na których kredą napiszecie cenne dla gości wskazówki. Tabliczki możecie dodatkowo przyozdobić świeżymi kwiatami, które zostały wykorzystane w pozostałych elementach dekoracji.

Weselne tabliczki i kierunkowskazy

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!