23 października 2018

Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców


Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

Jednym z najważniejszych miejsc na sali weselnej jest stół Młodej Pary. To właśnie tam będą skierowane oczy wszystkich gości, którzy z zachwytem będą spoglądać na zakochanych i tętniących szczęściem Nowożeńców. Dlatego właśnie stół Młodej Pary i tło tuż za nim, powinno wyróżniać się na tle całej sali. O ile udekorowanie stołu nie stanowi większego problemu, to pomysł na ścianę  jest już sporym wyzwaniem.  Cały czas się zastanawiacie, poszukujecie inspiracji, ale wciąż brakuje Wam pomysłu? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców.

Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

Ściana za stołem Nowożeńców jest niepozornym, czasami pomijanym w dekoracjach, elementem sali weselnej. Jednak to właśnie ta część sali powinna być wyjątkowo udekorowana. Pamiętajcie, nie tylko wzrok gości będzie skierowany właśnie w jej stronę, ale także będzie ona tłem dla większość zdjęć Młodej Pary. Za stołem Nowożeńców mogą znaleźć się rozmaite dekoracje, które powinny współgrać z pozostałymi ozdobami na sali weselnej.

–> ZAMÓW DEKORACJE WASZEJ ŚCIANKI ŚLUBNEJ! <–

Zieleń

Gałązki pokryte zielonymi liśćmi, ułożone w piękną, przestrzenną kompozycję to jedna z prostszych, a zarazem najpiękniejszych dekoracji ścianki  za stołem Nowożeńców. Jeśli macie chociaż odrobinę talentu i mnóstwo chęci, ten rodzaj ozdoby możecie wykonać własnoręcznie.

W przypadku, gdy motywem przewodnim Waszego przyjęcia weselnego będą kwiaty, możecie je delikatnie i subtelnie połączyć z zielonymi liśćmi.

Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

Kwiaty

Chyba najpiękniejszą, ale zarazem najdroższą wersją dekoracji tła za stołem Młodej Pary są żywe kwiaty. Cała, duża, ogromna ściana wypełniona żywymi, pachnącymi, cudownymi kwiatami! Decydując się na taki rodzaj dekoracji na pewno uzyskacie efekt ” wow”.

Zobacz także: Monstera w dekoracjach weselnych

Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

Drewno, lampki

Ścianka za stołem Nowożeńców powinna współgrać ze stylem i charakterem przyjęcia. Jeśli organizujecie wesele w stylu rustykalnym, drewniane, proste, klasyczne, ale jakże eleganckie deski będą strzałem w dziesiątkę! Do udekorowania ścianki możecie dodatkowo wykorzystać lampki, światełka, które stworzą magiczny klimat.

Pomysły na ścianę za stołem NowożeńcówPomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

Balony

Sprawdzonym pomysłem są balony, mnóstwo balonów! Czasami tak prosta i oczywista dekoracja potrafi odmienić całą salę weselną. Na tle setek balonów Młoda Para będzie wyglądała jak w niebie.

Pomysły na ścianę za stołem Nowożeńców

–> ZAMÓW DEKORACJE WASZEJ ŚCIANKI ŚLUBNEJ! <–

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!