13 grudnia 2018

Brak fotografa na ślubie – czy to dobry pomysł?


Brak fotografa na ślubie - zdjęcie 2

„Czekasz na tę jedną chwilę, serce jak szalone bije…” Ślub i przyjęcie weselne to bardzo podniosłe i wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej Pary Młodej. Dzień ślubu na pewno pozostanie w pamięci Nowożeńców do końca życia. Z całą pewnością niejednokrotnie będą wracać do niego myślami. Przygotowanie i zaplanowanie przyjęcia weselnego wymaga od młodych dużego zaangażowania i poświęcenia sporej ilości czasu. Lista spraw do załatwienia nie ma końca i kiedy wydaje się, że już wszystko zostało załatwione, okazuje się, że trzeba jeszcze dopracować to i tamto. Młode Pary coraz częściej zastanawiają się, czy skorzystać z usług fotografa ślubnego, czy może lepiej odrobinę zaoszczędzić i zrezygnować. Czy brak fotografa na ślubie to na pewno dobry pomysł?

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SWOJE WESELE!

Brak fotografa na ślubie - zdjęcie 3

Fotograf na ślubie – zalety

Zdjęcia z dnia ślubu są wspaniałą pamiątką, nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla ich rodzin i przyjaciół. Ten jedyny dzień zdarza się tylko raz w życiu, nigdy się już nie powtórzy. Parom Młodym zazwyczaj już od samego rana towarzyszy stres i nerwy, które naprawdę ciężko opanować. Podczas ceremonii zaślubin pojawia się łezka w oku, a i o drżenie rąk wcale nie tak trudno. Bardzo często zdarza się tak, że Nowożeńcy następnego dnia nie wiele pamiętają z tego, co działo się podczas ślubu i przyjęcia weselnego. I to właśnie dzięki zdjęciom będą mogli jeszcze raz otworzyć i przypomnieć sobie magię tego bajecznego i wyjątkowego dnia. Fotografie ślubne możecie wykorzystać jako prezent dla swoich najbliższych. Jako formę podziękowania za wszystko, co sobie nawzajem mogliście podarować. Miłość, przyjaźń i poczucie bezpieczeństwa.

Brak fotografa na ślubie - zdjęcie 1

Fotograf na ślubie – wady

Decydując się na wynajęcie fotografa, warto znaleźć prawdziwego profesjonalistę, który przygotuje dla Was naprawdę piękne i naturalne zdjęcia. Skorzystanie z usług fotografa wiąże się oczywiście z dodatkowymi kosztami i to naszym zdaniem jest jedyną wadą. W zestawieniu wad i zalet wynika, że naprawdę nie warto rezygnować z fotografa w dniu ślubu.

Zobacz także: Po czym rozpoznać dobrego fotografa ślubnego?

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SWOJE WESELE!

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!