28 stycznia 2018

First Look – warto uwiecznić ten moment!


Moment, w którym przyszli małżonkowie widzą się w strojach ślubnych po raz pierwszy, możemy zaliczyć do jednej z najbardziej romantycznych chwil...

First Look - warto uwiecznić ten moment! - zdjęcie 1

Pamiętacie jak pierwszy raz spojrzeliście sobie z miłością w oczy? To była taka cudowna chwila. Pierwsza randka, pierwszy pocałunek… Takich momentów nie zapomina się do końca życia. Tak samo chwila, w której przyszli małżonkowie, już w strojach ślubnych, widzą się po raz pierwszy. Dreszczyk emocji, niepewność i ogromne podekscytowanie, takie emocje towarzyszą wówczas Narzeczonym. Czasami również pojawia się delikatny strach, drżenie rąk i oczywiście szybsze bicie serca. First Look, bo to właśnie o nim mowa, to moment, do którego warto się przygotować, i który warto uwiecznić na fotografii.

First Look

Ten wyjątkowy moment, przyszłe Panny Młode próbują sobie wyobrazić niejednokrotnie. Przyznajcie się, pewnie wiele razy przed snem zamykałyście oczy i próbowałyście wyobrazić sobie tę cudowną chwilę. Nie możecie się już chyba doczekać dnia ślubu i tego błysku, jaki pojawi się w oczach Pana Młodego na Wasz widok.

Zobacz także: Kamerzysta na wesele – czy jest potrzebny?

Miejsce spotkania

Stara tradycja głosi, że to Pan Młody przyjeżdża do domu Panny Młodej i to właśnie tam odbywa się błogosławieństwo zakochanych. Pierwszemu spotkaniu towarzyszą najczęściej tłumy osób. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, ciocie, wujkowie, a może i jeszcze przyjaciele. Jednym słowem cała najbliższa rodzina. Mężczyzna wręcza kobiecie bukiet ślubny, szybki pocałunek i przywitanie skończone. A może jednak warto zorganizować to wszystko nieco inaczej? Wybierzcie sobie miejsce spotkania, takie intymne i romantyczne, bez obecności świadków. Tylko Wy i ledwie obecny fotograf. Poproście go, aby uchwycił tę chwilę i uwiecznił Wasze spojrzenia, dotyk ust i splecione dłonie…. First Look może mieć miejsce w ogrodzie, altance, a jeśli nie macie takiej możliwości, może się nawet odbyć w zwykłym pokoju. A może macie jakieś ulubione miejsce, w którym możecie się w umówić? Tak jak kiedyś, gdy chodziliście na randki. Pamiętajcie jednak, żeby spotkanie odbyło się stosunkowo wcześnie. Nie chcielibyście chyba spóźnić się na swój ślub!

Zamknijcie oczy

Kiedy już będziecie blisko siebie, zamknijcie oczy, stańcie na przeciwko, złapcie się za dłonie i dopiero wtedy, jednocześnie otwórzcie oczy… Ale to będzie romantyczne!

Zobacz także: Sesja ślubna w plenerze

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!