29 września 2016

Niebanalna fotografia ślubna: Tadeusz Stec


Zdjęcia ślubne mają uchwycić cudowne chwile, momenty wzruszeń, pokazywać emocje, jakie towarzyszą młodym w tym szczególnym dniu. Stać się pamiątką na długie lata. Spojrzenie na fotografię ślubną wciąż się jednak zmienia.

Niebanalna fotografia ślubna

Fotografia ślubna – dokumentacja czy sztuka?

Niebanalna fotografia ślubna jest marzeniem wielu par. Na szczęście, czasy, w których najlepszą pamiątką dla pary młodej było zdjęcie pozowane przy gotowym tle w studiu fotograficznym dawno już za nami. Branża ślubna rozwija się bardzo szybko, co można zaobserwować także po zakresie usług oferowanych przez fotografów. Coraz częściej pary młode przedstawiają usługodawcom własną wizję wymarzonej sesji zdjęciowej, tygodniami ustalają szczegóły, rezerwują odpowiednie miejsca i dbają, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Profesjonaliści wkładają mnóstwo pracy w to, by sesja ślubna była dla pary niezapomnianym przeżyciem, dającym efekt, o którym młodzi wcześniej nawet nie marzyli.

Niebanalna fotografia ślubna

Nowe spojrzenie na fotografię ślubną

Zmienia się także postrzeganie profesjonalistów zajmujących się fotografią ślubną. Wykonanie poruszających, ściskających gardło zdjęć to prawdziwa sztuka. Fotograf towarzyszy parze młodej podczas przygotowań do ślubu, dokumentuje najważniejsze chwile przed ołtarzem i fotografuje bawiących się gości weselnych. Największe pole do popisu fotograf ma jednak w przypadku fotografii plenerowej. Takie zdjęcia zyskują na naturalności. Młoda para odczuwa o wiele większą swobodę niż w przypadku fotografii studyjnej. Profesjonalny fotograf może sprawić, że młodzi poczują się, jakby brali udział w sesji komercyjnej. Znalezienie odpowiedniej osoby, która wykona zdjęcia to nie lada wyzwanie. Przed podjęciem decyzji warto porównać różne oferty i na podstawie efektów pracy, zgromadzonych w portfolio, wybrać kogoś, komu będziecie chcieli przedstawić swoje oczekiwania. Fotograf o artystycznej duszy doskonale wczuje się w klimat sesji, zaproponuje odpowiednie miejsce i przedstawi swoje pomysły.

Niebanalna fotografia ślubna

Niebanalna fotografia ślubna: Tadeusz Stec

Doskonałym przykładem kreatywnej, owocnej współpracy par młodych z fotografem są zdjęcia Tadeusza Steca, którego portfolio możecie znaleźć na naszym portalu. Efekty jego pracy udowadniają, że plener ślubny może stać się prawdziwą sztuką. Bajkowe scenerie, ciekawe stylizacje, niebanalne ujęcia – to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. Bliskość natury, zmysłowość, delikatność – fotografie Tadeusza Steca obrazują oczekiwania wielu par. Kameralna atmosfera i odpowiednie warunki pozwalają stworzyć przepiękne prace. Zjawiskowość zdjęć podkreśla doskonała kreacja światłem. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio fotografa. Poniżej zobaczycie zdjęcia, które najbardziej przypadły nam do gustu.

4f5ea80279

6a694c65a7

9f89ae12f1

91de221004

c615c8632f

f5c2fb59c7

fot. Tadeusz Stec

Adrianna Fliszewska
Adrianna Fliszewska