03 marca 2017

Niebanalna sesja ślubna krok po kroku


niebanalna sesja ślubna

Sesja ślubna nie musi kojarzyć się z ustawianymi pozami, wymuszonymi pocałunkami i pozowaniem na mokrej, zimnej ziemi, w pozycji leżącej. Nie musicie czekać w środku lasu na idealny wschód słońca, jeśli nie czujecie się dobrze w takiej stylistyce. Pomyślcie o tym, co was łączy i w jakim otoczeniu czujecie się swobodnie. Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne staną się pamiątką na całe życie, dlatego tak ważne jest to, by oglądanie ich sprawiało wam przyjemność. Sprawdźcie, jak krok po kroku może wyglądać niebanalna sesja ślubna.

Niebanalna sesja ślubna krok po kroku

1. Wybierzcie odpowiedniego fotografa

Dobra współpraca z fotografem przekłada się na efekty sesji. Skoro marzycie o kreatywnych ujęciach, niezwykle ważne jest to, by usługodawca, którego wybierzecie, był nie tylko profesjonalistą, ale także kreatywną duszą. Właśnie dlatego powinniście dołożyć wszelkich starań, by wybrać fotografa, który będzie w stanie zrealizować wasz pomysł. Sprawdźcie, jak wybrać fotografa ślubnego. Ciekawe oferty znajdziecie w naszym katalogu usługodawców.

2. Znajdźcie idealne miejsce

Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie sesji ślubnej w miejscu, które jest dla was ważne. Zdjęcia zrobione w takim otoczeniu zyskują wartość sentymentalną. Jeśli nie macie wymarzonego miejsca na sesję, porozmawiajcie z fotografem, z którym będziecie współpracować. Dowiedzcie się, gdzie robi zdjęcia innym parom młodym. Zapytajcie także znajomych o ich ulubione, malownicze miejsca w waszej okolicy.

3. Gromadźcie pomysły

Możecie zdać się na fotografa i zorganizować sesję ślubną według jego wizji, jednak zdjęcia będą wywoływać o wiele więcej emocji, jeśli podejdziecie do sesji z sercem. Zróbcie burzę mózgów i zapiszcie wszystkie pomysły, jakie tylko przyjdą wam do głowy. Inspirujcie się sesjami ślubnymi innych par. Najpiękniejsze reportaże ślubne użytkowniczek naszego portalu znajdziecie w zakładce Prawdziwe śluby.

 

niebanalna sesja ślubna

4. Wybierzcie ciekawe akcesoria

Zabawne tabliczki, ozdobne ramy na zdjęcia, gadżety do fotobudki, własnoręcznie zrobione akcesoria… Niebanalna sesja ślubna obfituje w tego typu dodatki. Pomyślcie nad kreatywnymi hasłami, które moglibyście pokazać na zdjęciach i gadżetami, które uatrakcyjnią wasze fotografie.

5. Nastawcie się na dobrą zabawę

Jeśli dobrze przygotujecie się do sesji, na pewno obejdzie się bez stresu. Jest to niezwykle ważne, bo jeśli nie będziecie czuć się swobodnie, wasze zdenerwowanie może być widoczne na zdjęciach. Rozmowa z usługodawcą pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Zobaczcie 18 pytań, które warto zadać fotografowi ślubnemu. Gdy podejdziecie do sesji „na luzie” fotograf będzie mógł uchwycić wasze szczere uśmiechy i głębokie spojrzenia pełne miłości. Sesja ślubna naprawdę może być świetną zabawą!

Adrianna Fliszewska
Adrianna Fliszewska