29 października 2018

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku


Podziękowania dla rodziców w formie teledysku - zdjęcie 5

Dzień ślubu jest pełen magicznych i romantycznych chwil. Poczynając od błogosławieństwa, przez ceremonię zaślubin aż po oczepiny. Jednym z piękniejszych momentów na przyjęciu weselnym, którego nie można pominąć, są podziękowania dla rodziców. Państwo Młodzi, bardzo często że łzami w oczach, dziękują swoim ukochanym rodzicom za trud jaki włożyli w ich wychowanie, za wspólnie spędzone chwile i po prostu za miłość. Nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby chwilę tę rodzice zapamiętali do końca życia. Państwo Młodzi najczęściej dedykują swoim bliskim piosenkę, wręczają kwiaty i kosz słodyczy. Może jednak warto pokusić się o coś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego. Podziękowania dla rodziców w formie teledysku z całą pewnością będą miłym zaskoczeniem.

ZNAJDŹ KAMERZYSTĘ  Z TWOJEJ OKOLICY I NAGRAJ TELEDYSK DLA RODZICÓW! 

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku

Punktem kulminacyjnym przyjęcia weselnego, który ma miejsce najczęściej po oczepinach lub tuż przed nimi, są podziękowania dla rodziców Młodej Pary. Jest to bardzo wzruszający moment, który doprowadza do łez nie tylko rodziców i Nowożeńców, ale także pozostałych gości. Nowożeńcy obdarowują rodziców kwiatami, słodyczami, czasami wręczają im album ze zdjęciami. Warto jednak przygotować niespodziankę, która zachwyci i doprowadzi do wzruszenia. Podziękowania w formie teledysku cieszą się coraz większą popularnością. Wcale nas to nie dziwi, bowiem są naprawdę wyjątkowe!

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku - zdjęcie 1

Teledysk na pewno pozostanie w pamięci rodziców dłużej niż kwiaty i kosz słodyczy. A przecież za kilka lub nawet kilkanaście lat będziecie mogli go ponownie odtworzyć i powrócić wspomnieniami do dnia ślubu. Zwróćcie uwagę na długość teledysku, który nie powinien przekroczyć 5 minut. Film może opowiadać ciekawą historię, może zawierać wypowiedzi Młodej Pary i wątki z życia rodzinnego – pomysłów jest naprawdę wiele. Nie zapomnijcie o ciekawej ścieżce dźwiękowej, która sprawi, że teledysk nabierze jeszcze bardziej magicznego i wyjątkowego charakteru. Zastanówcie się także nad miejscem nagrania, które będzie odgrywało bardzo istotną rolę.

Zobacz także: Błogosławieństwo Młodej Pary

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku - zdjęcie 1

Samemu czy z pomocą profesjonalisty?

Wbrew pozorom nakręcenie profesjonalnego filmu nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Naszym zdaniem warto skorzystać z usług profesjonalisty, który sprawi, że prezent dla Waszych rodziców będzie dopracowany w każdym, nawet najmniejszym calu.

ZNAJDŹ KAMERZYSTĘ  Z TWOJEJ OKOLICY I NAGRAJ TELEDYSK DLA RODZICÓW! 

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!