02 sierpnia 2017

Sesja ślubna w plenerze


Sesja ślubna w plenerze jest wspaniałą pamiątką dla małżonków, dlatego warto zastanowić się nad wyborem ciekawego miejsca. Na szczęście takich miejsc w Polsce nie brakuje.

Sesja ślubna w górach

Jeśli jesteście miłośnikami gór, Wasza sesja ślubna w plenerze powinna odbyć się w takich okolicznościach przyrody. Najciekawsze będą te zrobione na szczycie góry, na dzikiej polanie bądź nad pięknym jeziorem. Góry mają niesamowitą moc i siłę, dlatego jest to idealne miejsce na sesję ślubną, która na pewno jeszcze bardziej umocni Waszą więź.

Sesja ślubna na plaży

Dzika plaża oraz morskie fale są również dobrym rozwiązaniem. Wyobraźcie sobie romantyczną sesję ślubną nad brzegiem morza przy zachodzie słońca… Na taką właśnie scenerię decyduje się wiele Młodych Par. Ponad to plaża daje wiele możliwości. Możecie wskoczyć do wody i mieć niezwykle sensualne zdjęcia wśród fal, jeśli zdecydujecie się na taką sesję ślubną za granicą możecie wybrać otoczenie tajemniczych skał lub wybrać romantyczne, powiewające na wietrze wysokie trawy.

Sesja ślubna nad jeziorem

Kolejnym kierunkiem, który oferuje cudowne plenery są mazurskie jeziora oraz lasy. Mazury, nazywane ósmym cudem świata, są dla wielu par wymarzonym miejscem na ślubną sesję. Tutaj również macie szerokie pole do popisu! Piękne kadry fotograf uchwyci jeśli wypłyniecie na dwóch łodziach na środek jeziora. Wszelkie rodzaju pomosty również będą bardzo romantyczną lokalizacją. Możecie zastanowić się nad porą roku. Z pozoru szara jesień może zaskoczyć Was ilością kolorów!

Sesja ślubna w ruinach zamku

Jeśli nie chcecie daleko wyjeżdżać  i zależy Wam, aby sesja zdjęciowa odbyła się w Waszym regionie, poszukajcie ciekawych zakątków. Ruiny starego zamku, pałacu lub dworku sprawdzą się idealnie. Jest to opcja dla eleganckich Par Młodych, którym marzy się romantyczna i tajemnicza lokalizacji.

Sesja ślubna na rynku miasta

Tłem do Waszej sesji ślubnej może być np. rynek starego miasta i kamienice – w tym przypadku Krakowskie Sukiennice będą świetną propozycją.  W trakcie sesji ślubnej warto wykorzystać wszystkie ciekawe elementy architektury, np. nowoczesne budowle, targi z warzywami i owocami, wysokie schody czy fontanny – krople wody przepięknie prezentują się na zdjęciach.

Sesja ślubna na łonie natury

Miłośnicy przyrody z pewnością zdecydują się także na plener z wykorzystaniem dzikiej łąki czy pola z wysokimi zbożami. Piękno natury a pośród niego Wy… czego chcieć więcej ?

Zdjęcia: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!