30 listopada 2018

Sesja ślubna ze zwierzętami? Czemu nie!


Sesja ślubna ze zwierzętami - zdjęcie 1

Pies to największy przyjaciel człowieka, tak uważa większość właścicieli czworonożnych pupili. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez swojego ukochanego kota, a jeszcze inni twierdzą, że to właśnie spotkanie z koniem i jazda konna daje im siłę, pozwala się wyciszyć i uspokoić. Miłośnicy zwierząt najchętniej zabieraliby je ze sobą dosłownie wszędzie, nawet na swój ślub i przyjęcie weselne. O ile nie jest to jeden z lepszych pomysłów, to fotograficzna sesja ślubna ze zwierzętami jest propozycją wartą rozważenia.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SESJĘ POŚLUBNĄ!

Sesja ślubna ze zwierzętami - zdjęcie 5

Sesja ślubna ze zwierzętami

Sesja ślubna to nie tylko niesamowita dawka emocji, ale także, a może przede wszystkim wyjątkowa pamiątka. Obecność zwierząt sprawi, że otrzymane zdjęcia będą miały w sobie dodatkową magię i jeszcze więcej uroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Wasi pupile również wyglądali odświętnie. Kolorowe wianki z kwiatów sprawią, że będą prezentowały się niemalże tak samo pięknie jak Wy.

Zobacz także: Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna ze zwierzętami - zdjęcie 2

Jeśli jesteście miłośnikami zwierząt, ale niestety czas i codzienne obowiązki nie pozwoliły na zamieszkanie z Wami pupila, nie martwcie się. Zawsze możecie wybrać się do zoo lub pojechać na pobliska wieś, gdzie z całą pewnością czeka na Was mnóstwo niesamowitych czworonogów i nie tylko. Niestety zwierzęta mogą nie chcieć pozować lub przestraszą się flesza aparatu. W takim przypadku nie zmuszajcie ich do niczego. Sesja ślubna powinna być przyjemnością dla wszystkich, a nie niepotrzebnym stresem dla Waszych najmniejszych przyjaciół. Jednak bardzo często się zdarza tak, że zwierzęta uwielbiają być fotografowane, a przed aparatem czują się jak ryba w wodzie.

Zobacz także: First look – warto uwiecznić ten moment!

Sesja ślubna ze zwierzętami - zdjęcie 3

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SESJĘ POŚLUBNĄ!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!