25 listopada 2018

Sesja ślubna zimą – dlaczego warto się na nią zdecydować?


Sesja ślubna zimą - zdjęcie 11

Marzycie o zimowym przyjęciu weselnym? Mroźna aura, śnieg i niższe temperatury sprawiają, że czujecie się jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, to nie zapomnijcie o zimowej sesji ślubnej, której efekty mogą zapierać dech w piersi, a fotografie ślubne będą pamiątką na lata! To wspaniały pomysł, do którego należy się odpowiednio przygotować, przemyśleć i dokładnie zaplanować. Przygotowaliśmy dla Was kilka porad, dzięki którym nie zamarzniecie, a otrzymacie niesamowite zdjęcia, które będą przepiękną pamiątką.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA ZIMOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ!

Sesja ślubna zimą - kwiaty - zdjęcie 1

Wybierz miejsce na zimową sesje ślubną

Zima kojarzy nam się ze śnieżnobiałym, puszystym śniegiem, który pokrywa duże, zielone świerki. W poszukiwaniu takiego wymarzonego tła do zdjęć, warto wybrać się do iglastego lasu. Długa droga pośrodku lasu, wzdłuż której rosną pokryte płatkami śniegu drzewa, a po środku Wy, którzy trzymając się za ręce razem idziecie do przodu. Jeżeli zależy Wam na uchwyceniu delikatnych promieni słonecznych odbijających się od śniegu,  wybierzcie odpowiednią porę dnia, najlepiej samo południe.

Zobacz także: Po czym rozpoznać dobrego fotografa ślubnego?

Sesja ślubna zimą - plener -zdjęcie 2

Wybierz odpowiednią stylizację

Zastanówcie się, czy nie warto pokusić się o pozowanie do zdjęć także w okryciach wierzchnich? Sweterek, duży szal, czy elegancki płaszczyk dodadzą fotografiom ciekawego charakteru. Wspaniałym dodatkiem może okazać się również wełniana czapka, szal i rękawiczki. Jeżeli jednak nie planujecie zdjęć w żadnych cieplejszych ubraniach, nie zapomnijcie ich i tak zabrać ze sobą. Na ujęciach powinniście wyglądać na rozgrzanych, promieniujących szczęściem i miłością, a nie na zmarzniętych, z czerwony nosem i zmarzniętymi dłońmi. Dlatego przed wykonaniem fotografii dobrze się rozgrzejcie i pochuchajcie na swoje dłonie.

Zobacz także: Co założyć na suknię ślubną?

Sesja ślubna zimą -sceneria - zdjęcie 3

Pamiętaj o rekwizytach!

A gdybyście tak okryli się wielkim wełnianym kocem z frędzlami? Zdjęcie to może okazać się numerem jeden! Jeśli naprawdę nie boicie się zimy i mrozu, możecie położyć się na białym śniegu i pozować tak, jakbyście leżeli na ciepłej, słonecznej plaży. Warto także pokusić się o zabranie ze sobą filiżanek, a nawet termosu,  z którego będziecie pić ciepłą herbatkę.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA ZIMOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!