03 stycznia 2019

Trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok


Trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok - zdjęcie 3

Przygotowania do dnia ślubu pochłaniają większość czasu przyszłych małżonków, którzy z pieczołowitą starannością planują i organizują przyjęcie weselne. W przygotowania zaangażowani są również najbliżsi członkowie rodziny i oczywiście świadkowie. Lista spraw do załatwienia nie ma końca, a decyzji do podjęcia jest całe mnóstwo. Wreszcie nadchodzi ten jakże długo wyczekiwany i wymarzony dzień, który niestety mija w mgnieniu oka. Wspaniałą pamiątką, która niejednokrotnie pozwoli wrócić to tych cudownych chwil, są zdjęcia ślubne. Rozpoczynamy nowy sezon 2019, dlatego też przygotowaliśmy dla Was trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Tylko naturalność

O ile jeszcze kilka lat temu modne były zdjęcia w sepii lub czarno-białe, to od kilku sezonów stawiamy na naturalność. Tak też będzie w nadchodzącym sezonie ślubnym 2019 – królować będzie naturalność, delikatność i subtelność. Ustawianie, pozowanie odchodzi w zapomnienie i mamy nadzieję, że już nigdy nie powróci. Najpiękniejsze fotografie to te w naturalnych kolorach, jedynie delikatnie udoskonalonych przez fotografa. Dlatego tak istotne jest znalezienie prawdziwego profesjonalisty, który przygotuje dla Was naprawdę piękną pamiątkę z dnia ślubu.

Trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok - zdjęcie 1

Zobacz także: Po czym rozpoznać dobrego fotografa ślubnego?

Szklarnia i łono natury

Zwyczajem jest, że kilka dni po przyjęciu weselnym, kiedy pierwsze emocje już opadną, Młode Pary wybierają się na sesję plenerową. Nowożeńcy czasami bardzo długo zastanawiają się nad miejscem, do którego chcieliby się wybrać z fotografem. Rozważają różne scenerie, ale chyba dotychczas największą popularnością cieszyły się stare ruiny, drewniana stodoła, piaszczysta plaża, czy pomost nad wodą. W nadchodzącym sezonie ślubnym powoli będzie odchodziło się od dotychczasowych plenerów, a zdecydowanym hitem okażą się fotografie wykonane w szklarni i oranżerii. Królować będą również zdjęcia zrobione na łonie natury, a dokładniej w lesie i zielonej polanie porośniętej kolorowymi kwiatami.

Trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok - zdjęcie 2

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Sesja ślubna ze zwierzętami? Czemu nie!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!