25 września 2018

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru filmowca na wesele?


Na co zwrócić uwagę podczas wyboru filmowca na wesele?

Ślub z ukochaną osobą jest najpiękniejszym dniem w życiu. To wspaniałe i niepowtarzalne wydarzenie, każda Para Młoda zapamięta do końca życia. Jednak w dniu ślubu, Nowożeńcom towarzyszy tyle emocji, że niektóre momenty mogą im umknąć i uciec z pamięci. Dlatego też warto wynająć profesjonalnego filmowca, który najcudowniejsze chwile umieści na płycie. Taka płyta jest wspaniałą pamiątką, którą będziecie oglądać w życiu na pewno nie jeden raz. Jednak znalezienie profesjonalisty nie jest wcale takie proste. Filmowiec na wesele – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru filmowca na wesele?

Znajdź kamerzystę z Twojej okolicy

Filmowiec na wesele

Płyta z wesela będzie wspaniałą i miłą pamiątką tylko wtedy, gdy będzie nagrana w profesjonalny sposób. Kluczową rolę odgrywają umiejętności kamerzysty. Przed podpisaniem umowy, należy zwrócić uwagę na kilka elementów.

Fimowiec z polecenia – Jeżeli udałoby się Wam znaleźć fimowca, którego polecą Wam bliscy, znajomi, byłoby wspaniale. Mielibyście wówczas pewność, że nie będziecie zawiedzeni ani rozczarowani. W przypadku, gdy nie możecie liczyć na osobę z polecenia, poczytajcie chociaż opinie na temat danego filmowca w internecie. Czasami można znaleźć naprawdę wiele przydatnych informacji.

Umiejętności – Poproście kamarzystę o zaprezentowanie przykładowego nagrania. Przekonacie się wówczas, czy właśnie na takim efekcie końcowym Wam zależy.

Umowa – Każdy profesjonalista będzie chciał podpisać z Wami umowę, w której zostaną zawarte wszystkie szczegóły. Jeśli filmowiec będzie starał się odwieźć Was od podpisania umowy, chyba lepiej będzie zrezygnować z jego usług.

Cena – Organizacja ślubu i wesela to dość spory wydatek. Zdajemy sobie sprawę, że każda Para Młoda szuka oszczędności. Jednak naszym zdaniem, czasami warto zapłacić nieco więcej, aby cieszyć się profesjonalnym nagraniem z dnia ślubu. Zbyt niska cena może świadczyć o niewielkich umiejętnościach kamerzysty.

Zobacz także: Teledysk ślubny, a może reportaż?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru filmowca na wesele?

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!