24 stycznia 2019

Idealna fryzura ślubna – jak ją wybrać?


Idealna fryzura ślubna - zdjęcie 1

Jeśli chcesz mieć pewność, że w dniu ślubu będziesz wyglądała pięknie, powinnaś zdecydować się na wykonanie próbnej fryzury ślubnej. Oczywiście tak samo istotne jest umówienie się na próbny makijaż ślubny. Dzięki temu przekonasz się, czy uzyskany efekt końcowy jest taki jak sobie wymarzyłaś. Podczas poszukiwań wymarzonej fryzury ślubnej powinnaś zwrócić uwagę nie tylko na długość włosów, ale także na wiele innych, istotnych elementów. Jeśli nie jesteś pewna, jaka fryzura ślubna będzie dla Ciebie idealna, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.

WYBIERZ FRYZJERA NA TWOJE WESELE!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzury ślubnej?

Kształt twarzy

Wybierając fryzurę ślubną należy na pewno wziąć pod uwagę kształt twarzy. Jeśli Twoja twarz jest owalna, możesz uznać, że jesteś prawdziwą szczęściarą. Przepięknie będziesz prezentowała się w każdym uczesaniu. Panny Młode o twarzy podłużnej, powinny jak ognia unikać długich, rozpuszczonych włosów, które optycznie jeszcze bardziej ją wydłużą.

Idealna fryzura ślubna - zdjęcie 2

Zobacz także: Fryzury ślubne z toczkiem – jakie upięcie wybrać?

Suknia ślubna

Suknia ślubna jest jednym z tych elementów, dzięki którym Panna Młoda czuje się jak prawdziwa księżniczka. Jeśli jesteś na etapie wybieranie fryzury ślubnej, pod uwagę powinnaś wziąć również krój i fason kreacji.  Jeśli zdecydowałaś się na strojną i bogato zdobioną suknię, zrezygnuj z wymyślnych i przykuwających uwagę koków i upięć. Delikatne, skromne i subtelne uczesanie będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Idealna fryzura ślubna - zdjęcie 3

Kolor włosów

Może nie wszystkie Panny Młode zdają sobie sprawę, że wybrana przez nie fryzura ślubna zupełnie inaczej prezentuje się na włosach blond i tych w ciemnym kolorze. Dlatego bardzo często, kiedy marzenia spotykają się z rzeczywistością, okazuje się, że w upragnionym uczesaniu Panna Młoda nie prezentuje się oszałamiająco pięknie. Szukaj fryzur w kolorze włosów zbliżonych do Twojego. Jednak czasami koloryzacja okazuje się idealnym rozwiązaniem.

Styl przyjęcia weselnego

Szukając inspiracji warto wziąć również pod uwagę styl przyjęcia weselnego. Inna fryzura będzie współgrała z przyjęciem organizowanym w stylu glamour, a zupełnie inna z tym w stylu rustykalnym.

Zobacz także: Fryzura ślubna zakrywająca odstające uszy

WYBIERZ FRYZJERA NA TWOJE WESELE!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl