07 października 2018

Śmieszne torty weselne


Kulminacyjnym punktem każdego przyjęcia weselnego jest tort weselny. Kiedy na zegarze wybije północ, światło na sali gaśnie i pojawia się on! Pyszny tort weselny oświetlony blaskiem świec, który wzbudza zachwyt gości weselnych. To wyjątkowe ciasto powinno być zarówno smaczne jak i wyjątkowo piękne. Wybór kształtu, smaku i udekorowania nie jest dla Młodej Pary łatwą decyzją. Wybór jest naprawdę ogromny i może właśnie dlatego tak trudno się zdecydować. Czasami tort może nawiązywać do motywu przewodniego przyjęcia. Zdecydowana większość par wybiera klasyczny, elegancki tort weselny. Co w przypadku jeśli chcielibyście odrobinę zaszaleć i marzycie, aby Wasz tort był niepowtarzalny? Śmieszne torty weselne powinny spełnić Wasze oczekiwania!

Śmieszne torty weselne

Śmieszne torty weselne

Klasyczny, elegancki, biały tort weselny nie jest spełnieniem Waszych marzeń. Chcielibyście, aby był niepowtarzalny, zabawny i szalony – tak jak Wy. Coraz więcej cukierni i cukierników oferuje śmieszne torty weselne. Możecie wybrać najbardziej niespotykane kształty, kolory i dekoracje. Pamiętajcie jednak, że jest to dzień ślubu, a nie urodziny czy wieczór panieński. To wyjątkowe ciasto  powinno podkreślić magię tego jedynego dnia.

Zobacz także: Ręcznie malowane torty weselne

Śmieszne torty weselneŚmieszne torty weselne

Tort weselny może nawiązywać do bohaterów Waszej ulubionej bajki z dzieciństwa – „Piękna i bestia”, a może „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”? Jeśli jesteście miłośnikami zwierząt, a w domu macie swojego pupila, może dobrym pomysłem będzie ciasto ze zwierzęcymi motywami? A gdy jeden z małżonków ma zabawne i niespotykane nazwisko, może warto pójść właśnie w tym kierunku? Pomysłów jest całe mnóstwo.

Śmieszne torty weselne

Możecie także zdecydować się na tort o tradycyjnym kształcie, ale o kolorowej i zabawnej dekoracji. Od kilku sezonów dużą popularnością cieszą się kolory pastelowe, które może warto wykorzystać?

Jeśli jednak dokładnie nie wiecie, w którym kierunku chcielibyście pójść, o pomoc i radę poproście cukierników. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem są prawdziwymi artystami, którzy potrafią stworzyć prawdziwe dzieła sztuki!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!