21 października 2018

Sushi na weselnym stole


Sushi na weselnym stole

W tym wyjątkowym dniu chcielibyście, aby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście. Piękna pogoda, uśmiechnięci goście, wspaniała muzyka, smaczne jedzenie i… no właśnie brakuje jeszcze atrakcji dla Waszych bliskich. Niektórzy decydują się na pokaz taneczny, inni wynajmują fotobudkę. Jednak czy pod pojęciem atrakcji, nie może kryć się coś smacznego, pysznego, a zarazem bardzo ciekawego i nowoczesnego?  Sushi na weselnym stole to jeden z najnowszych trendów weselnych. 

Sushi na weselnym stole

Sushi na weselnym stole

Sushi to potrawa japońska, przygotowana głównie z ryżu oraz różnych smacznych dodatków np. ryb, owoców morza, warzyw, wodorostów nori czy ziaren sezamu.  Ten rodzaj nowoczesnego menu, z całą pewnością trafi w gusta i smaki gości w średnim przedziale wiekowym. Na przyjęciu weselnym znajdą się na pewno i tacy, którzy nigdy nie próbowali dań kuchni japońskiej. To dzięki Wam, będą mieli możliwość poznać i może zakochać się w nowych, wyjątkowych smakach.

Zobacz także: Pokaz barmański na weselu

Sushi na weselnym stole

Sushi bar może zrobić na Waszych gościach ogromne wrażenie. Nie jest on jeszcze tak popularny jak stół wiejski czy nawet candy bar. Dodatkowym plusem sushi jest jego lekkość i świeżość. Największym efektem zaskoczenia, będzie sushi przygotowywane na oczach gości. Prawdziwy sushi master stworzy pokaz, który sprawi, że przez chwilę poczujecie się jak mieszkańcy Dalekiego Wschodu. Uwierzcie nam, zdecydowana większość Waszych bliskich, będzie przez długi czas wspominała atrakcję jaką dla nich przygotowaliście.

Sushi na weselnym stole

Sushi możecie także ułożyć na półmiskach, które zostaną zaserwowane gościom do stołu.  Zadbajcie, aby pojawiło się na nich kilka najsmaczniejszych odmian np. nigiri, maki, oshi.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!