02 listopada 2018

Agata Wojtkiewicz – najnowsza kolekcja sukien ślubnych tylko u nas!


Agata Wojtkiewicz 1

Sezon ślubny, czas start!

Co roku w Polsce ślub bierze 190 000 Panien Młodych. W branży ślubnej rozpoczął się właśnie najgorętszy okres w roku. Czas poszukiwań i wspólnych decyzji. W całej Polsce odbywają się eventy i targi ślubne, które mają pomóc przyszłym parom w organizacji i zaplanowaniu dnia ślubu i wesela. Ponad 70 zadań ślubnych, jakie czekają na Pary Młode, to nie lada wyzwanie. Wybór sukni ślubnej, to jedno z tych, które przyprawia o prawdziwy zawrót głowy.

Agata Wojtkiewicz

Panna Młoda staje się często zakładniczką społecznej presji, oczekiwań rodziców, oceny znajomych. A może by tak wsłuchać się w siebie i nie dać się zwariować? Zapomnieć o konwenansach, i zrobić to, na co ma się naprawdę ochotę? Marka Agaty Wojtkiewicz chce w tym pomóc, tworząc projekty, które mają zapewnić Pannom Młodym poczucie swobody i wytchnienia. 

Hey LOVE!

Najnowsza kolekcja ślubna Agaty Wojtkiewicz “Hey LOVE!” to hołd dla wolności i miłości. Proste formy, dostosowane do wielkomiejskiego stylu życia, zwiewne, lekko otulające ciało materiały, w których można płynąć 30 centymetrów ponad chodnikami. Współczesna Panna Młoda może wszystko!  Może włożyć czapkę z daszkiem i wymknąć się na chwilę ze swoją drugą połówką, by zjeść kawałek pizzy wprost na ulicy. Ot, tak, by cieszyć się chwilą i sobą.

W sukniach ślubnych Agaty Wojtkiewicz najważniejsze jest to, że choć wyglądasz w nich zjawiskowo piękne, tak naprawdę nie wychodzą one na pierwszy plan. Najpierw zauważasz dziewczynę, emocje, a dopiero potem kreację. Taka suknia nie usztywnia, nie zamienia w kogoś innego. Widzisz dziewczynę i myślisz: szczęściara. Bo w końcu w ślubie nie chodzi o sukienkę, tylko o to, by czuć miłość, radość i szczęście.

Agata Wojtkiewicz

New York! New York!

Projekty Agaty Wojtkiewicz na sezon 2019 przenoszą nas na ulice Nowego Jorku. Tu łatwo wsiąść do taksówki i zgubić się w zgiełku i tłumie. Wasza podróż życia właśnie się zaczyna. Tylko Wy i serce miasta, które nigdy nie zasypia i w którym wszystko jest możliwe.

Panna Młoda w białej sukni na Manhattanie? Nikogo to nie zdziwi, a wielu zachwyci. Idealna, seksowna, flirtująca. Miasto jest Twoje, życie jest Wasze. A kiedy niesie Cię miłość, wszystko staje się jeszcze prostsze i piękniejsze. Bo o miłość tu chodzi. Miłość i wolność, to idealny duet na całe życie. A sukienka to tylko dodatek, w którym masz czuć się sobą! Nieskrępowanie, swobodnie i pięknie. 

Agata Wojtkiewicz

Luz i prostota

Projektantka w swoich kreacjach wykorzystuje przede wszystkim jedwabną krepę, którą często łączy z półprzezroczystą żorżetą. Delikatny jedwab zdobią szklane koraliki, matowe cekiny i oryginalna koronka z haftowanymi gwiazdkami. Nieoczywiste połączenie dodatków, takich jak odpinane treny, skórzane paski z nitami czy przeskalowane kokardy pozwolą stworzyć każdej Pannie Młodej swój rasowy i indywidualny wedding look.

W kolekcji prym wiodą dekolty V, subtelne pęknięcia na plecach i seksowne rozporki eksponujące nogi. 

Pokaż siebie!

Jeśli myślisz o krótkiej sukience, wybierz zalotną be FLIRTY wykonaną z oryginalnej jedwabnej żorżety z połyskującymi koralikami.

A może wolisz długą suknię? Be IDEAL będzie najlepszym wyborem. Minimalistyczna góra na cienkich ramiączkach seksownie eksponuje ramiona i plecy. Suknia ze zwiewnym dołem z jedwabnej żorżety i miękkiego tiulu, z obszernym trenem, gwarantuje spektakularny efekt.

Agata Wojtkiewicz

be IDEAL

Jeśli wybierasz nowoczesność, stylowa be GLAM spełni Twoje marzenia. Długa suknia z lekko zbluzowaną górą i półgolfem oraz przylegający dół świetnie eksponuje sylwetkę. 

Jeśli jesteś odważna i lubisz oryginalność w kolekcji Hey LOVE! Spodoba Ci się model be SPECIAL. Przejrzysta koronka z motywem gwiazdek wypełnia seksowny dekolt tyłu i tworzy godety dołu sukni. 

Agata Wojtkiewicz

be SPECIAL

Wybierz, jaką chcesz być, bo w tym dniu możesz wszystko!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!