Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Aksamitny Pan Młody
Pan Młody

Aksamitny Pan Młody

10 sierpnia 2018 —
Aksamitny Pan Młody - zdjęcie 4

Aksamit to materiał bardzo szykowny, wyjątkowy. Zupełnie inny styl dla Pana Młodego, który tego dnia pragnie się wyróżnić. Znany od lat, lecz jak to w modzie bywa, na chwilę zapomniany, powraca w wielkim stylu! Dzięki temu na ślubnym kobiercu oglądamy coraz częściej Nowożeńca w marynarce z aksamitu.

Aksamit to wyjątkowy materiał, tkaninę charakteryzuje delikatność, niewątpliwie wyraz klasy i elegancji w każdym calu. Marynarka czy smoking będą wyglądały rewelacyjnie w tej formie.

Aksamitny Pan Młody – inspiracje

Gama kolorystyczna jest ogromna. Wybór tego materiału na garnitur ślubny to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pan Młody stawia na bardzo dobrą jakość materiałów, a bawełna będzie tu w stu procentach idealnym rozwiązaniem. To także znakomity wybór jeśli chodzi o upalne miesiące. Klasyczny smoking czy frak mogą być w tym czasie zbyt ciężkie, mogą powodować dyskomfort u Pana Młodego, dlatego latem postawmy na luz podsycony elegancją i swobodą.

Aksamitny Pan Młody - zdjęcie 3 Aksamitny Pan Młody - zdjęcie 2

Zobacz także: Kamizelka do garnituru ślubnego – znakomity wybór

Wachlarz stylu nie ma końca, klasyka, ekstrawagancja, a może odrobina vintage? Aksamit pasuje do każdej odsłony męskiej ślubnej garderoby. To zarówno pełnia, jak i wariacja, strój każdego Młodego Pana staje się kompletny.

Ważnym elementem będzie odpowiedni dobór koszuli, bowiem aksamit zobowiązuje. Ciemne i stonowane kolory, to sensowny wybór. Aksamit w ciekawym kolorze to mocny wyraz sam w sobie, w takim razie koszula powinna być tylko delikatnym tłem, idealnym dopełnieniem garnituru. Sięgnij po klasę z krawiectwem od Cafardini.

Aksamit to ewidentnie wyraz luksusu, uzupełniamy go odpowiednim obuwiem, oczywiście w stylu glamour, który powraca do mody ślubnej w sezonie 2019!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!