Wedding.pl / Inspiracje / Moda ślubna / Bielizna ślubna / Bielizna ślubna 2019 – koronki w roli głównej
Bielizna ślubna

Bielizna ślubna 2019 – koronki w roli głównej

8 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
Bielizna ślubna 2019 - zdjęcie 17

Niewidoczna, ukryta, ale jakże istotna… Podczas kompletowania kreacji, niemalże cała uwaga Panny Młodej skupiona jest na sukni ślubnej. Nie należy jednak zapominać o bieliźnie, która powinna być idealnie dobrana do figury kobiety. Niestety, zły krój, fason czy rozmiar bielizny ślubnej potrafi zepsuć cały, nawet najbardziej spektakularny efekt końcowy. Dobrze dobrany biustonosz podkreśli, a nawet i powiększy biust Panny Młodej, a wysokie figi ukryją mankamenty figury. Wybór bielizny w dużej mierze zależy od kreacji kobiety. Inny rodzaj biustonosza należy wybrać do sukni z odsłoniętymi plecami, a inny do tej z zabudowanym dekoltem. Moda w bieliźnie ślubnej nie ulega zbyt wielkim zmianom, jednak niewątpliwie w nadchodzącym sezonie królować będą koronki, pończochy i oczywiście podwiązki.

WYBIERZ BIELIZNĘ NA SWÓJ ŚLUB!

Bielizna ślubna 2019 – koronki

Panny Młode podczas wyboru bielizny ślubnej powinny zwrócić uwagę na dwa elementy – dopasowanie i wygląd. Jak wiadomo tylko odpowiednio dobrana bielizna ukryje pewne niedoskonałości, a podkreśli atuty. Nie zapominajmy jednak, że po jakże hucznym przyjęciu weselnym nadchodzi krótka, ale upojna noc poślubna. Od kilku sezonów królują koronki, które na pewno rozpalą zmysły Pana Młodego.

Zobacz także: Zmysłowa bielizna ślubna

Bielizna ślubna 2019 – podwiązka

Podwiązka to element, którego nie może zabraknąć w kreacji Panny Młodej w dniu ślubu. Białe podwiązki są propozycją dla kobiet, które stawiają na delikatność i klasykę. Z kolei odważne Panny Młode mogą w dniu ślubu odrobinę zaszaleć i wybrać niebieską, czerwoną, a nawet granatową podwiązkę.

Bielizna ślubna 2019 – pończochy

Pończochy to jeden z seksowniejszych elementów bielizny ślubnej. W salonach dostępne są zarówno te samonośne jak i te tradycyjne z pasem. Naszym zdaniem druga opcja jest bez wątpienia dedykowana Pannom Młodym. Chyba nie macie co do tego najmniejszej wątpliwości…?

WYBIERZ BIELIZNĘ NA SWÓJ ŚLUB!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!