Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Biżuteria ślubna w stylu 5 gwiazd
Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna w stylu 5 gwiazd

7 maja 2019 —
Biżuteria ślubna gwiazd

Dwie księżne, aktorka, biznesmenka i topmodelka. Analizujemy stylizacje ślubne gwiazd z ostatnich lat i wybieramy te, w których to biżuteria grała kluczową rolę. Jeżeli Wy również postawicie na wyeksponowanie dodatków, zainspirujcie się swoimi idolkami i zadajcie szyku na swoim ślubie, niczym prawdziwa gwiazda!

Biżuteria ślubna w stylu Kate Middleton

Perfekcyjnie dobrana biżuteria to nieodłączony element wizerunku każdej członkini rodziny królewskiej. Kate Middleton w dniu swojego ślubu z księciem Williamem miała na sobie platynową tiarę z diamentami oraz stworzone specjalnie na tę okazję kolczyki, inspirowane herbem rodziny Middleton. Wiszący model z platyny okraszony detalami przypominającymi liście dębu i żołędzie uosabiał wyrafinowane połączenie stylu vintage i nowoczesnego sznytu.

od lewej: Kolczyki z białego złota z diamentami APART, Kolczyki srebrne z cyrkoniami APART, Kolczyki z białego złota z diamentami APART, Kolczyki srebrne z cyrkoniami APART, Kolczyki srebrne z cyrkoniami APART 

Biżuteria ślubna w stylu Meghan Markle

Meghan Markle, wybranka księcia Harry`ego, postawiła w dniu ślubu na dostojny minimalizm. Doskonałym kontrapunktem dla Jej sukni stała się wykwintna biżuteria. Tiarę z diamentami dopełniały okrągłe kolczyki oraz szeroka bransoletka z ciętych prostokątów – oba modele wykonane z białego złota i diamentów. Komplet biżuterii doskonale oddawał ducha luksusowej prostoty.

od lewej: Kolczyki z białego złota z diamentami APART, Kolczyki z białego złota z diamentami APART, Bransoletka srebrna z cyrkoniami APART, Bransoletka srebrna z cyrkoniami APART, Bransoletka z białego złota z brylantami APART

Biżuteria ślubna w stylu Priyanki Chopry

Priyanka Chopra ze względu na swoje pochodzenie zdecydowała się na ślub zarówno w hinduskim obrzędzie, jak i w stylu zachodnim. Bogactwo ceremonii i tradycji płynących z Południowej Azji wiąże się również z obfitością biżuterii. Aktorka przystroiła swoje stroje spektakularnym naszyjnikiem, wieloma bransoletami, długimi kolczykami oraz nowoczesnymi pierścionkami. Jej złotą biżuterię zdobiły między innymi diamenty, szmaragdy czy perły.

od lewej: Naszyjnik z białego złota z brylantami i perłami APART, Naszyjnik z białego złota z diamentami APART, Bransoletka srebrna z cyrkoniami APART, Bransoletka srebrna z cyrkoniami APART, Kolczyki z białego złota z brylantami APART

Więcej inspiracji: Kolczyki z perłami dla Panny Młodej

Biżuteria ślubna w stylu Ivanki Trump

Ivanka Trump, córka miliardera, a dzisiaj również prezydenta USA – Donalda Trumpa, w dzień swojego ślubu zdecydowała się na diamenty w platynie ze swojej autorskiej kolekcji. Ozdobą jej koronkowej sukni stały się okazałe kolczyki w kształcie kwadratu o zaokrąglonych bokach oraz wystawna bransoletka o kunsztownych detalach, wpisująca się w styl art deco.

od lewej: Bransoletka srebrna z cyrkoniami APART, Bransoletka ślubna z cyrkoniami APART, Kolczyki srebrne z cyrkoniami APART, Kolczyki z białego złota z diamentami i topazami APART, Kolczyki srebrne z cyrkoniami APART

Zobacz też: Biżuteria ślubna w stylu glamour

Biżuteria ślubna w stylu Karlie Kloss

Karlie Kloss dowodzi, że nawet minimalistyczna biżuteria może być główną bohaterką ślubnej stylizacji i bez niej całość wydawałaby się niekompletna. Okrągłe mini kolczyki z diamentami dodawały blasku twarzy topmodelki, która postawiła na naturalny make-up i włosy upięte do tyłu. Z kolei drobny naszyjnik wykończony trzema subtelnymi kamieniami pięknie eksponował odkryty dekolt w kształcie litery V.

od lewej: Złote kolczyki APART, Kolczyki z białego złota z brylantami APART, Naszyjnik ze stali szlachetnej z kryształami APART, Naszyjnik z białego złota z diamentami APART, Naszyjnik srebrny z perłami APART

Pierścionek zaręczynowy i obrączka to kluczowy duet każdej stylizacji ślubnej. Gwiazdy potwierdzają, że nie należy też zapominać o kolczykach, naszyjnikach czy bransoletkach. Wybrane jubilerskie skarby nie tylko będą idealnym dopełnieniem wizerunku Panny Młodej, ale również zostaną z nią na zawsze jako talizmany miłości i symbole tego najważniejszego dnia w Jej życiu.

Więcej inspiracji dla Panien Młodych znajdziecie w kolekcji APART Ślub!

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.