Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Biżuteria w stylu glamour dla Panny Młodej
Biżuteria ślubna

Biżuteria w stylu glamour dla Panny Młodej

28 grudnia 2018 —
Biżuteria w stylu glamour - zdjęcie 6

Styl glamour na stałe wpisał się już w trendy ślubne. Pary Młode, które decydują się na właśnie ten motyw przewodni wesela chcą, aby ich przyjęcie było pełne blasku i elegancji. Począwszy od błyszczących zaproszeń, po bogato zdobiona salę weselną i idealnie dopasowane stylizację Młodej Pary – wszystko to jest starannie zaplanowane, a każdy detal idealnie komponuje się z całością. Styl glamour daleki jest od minimalizmu! Warto jednak pamiętać o tym, aby mimo wszystko nie przesadzić z dekoracjami i splendorem. Ta zasada dotyczy także biżuterii ślubnej. Panna Młoda na wiele tygodni wybiera idealną stylizację, w której nie może zabraknąć idealnie dopasowanej biżuterii.

ZOBACZ KOLEKCJĘ GLAMOUR MARKI APART!

Jaka biżuteria będzie odpowienia?

W stylu glamour przede wszystkim chodzi o olśniewający blask! Dlatego idealnie sprawdzi się tu srebrna biżuteria ozdobiona pięknie mieniącymi się cyrkoniami. Warto postawić na wiszące kolczyki, które dodadzą wyjątkowej elegancji. Nie może zabraknąć także bransoletki oraz naszyjnika – idealnie jeśli całość będzie z tej samej kolekcji – podkreśli to spójność stylizacji Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz też: Biżuteria w stylu boho dla Panny Młodej

Biżuteria w stylu glamour – nasze propozycje

Naszyjnik – warto dopasować go do rodzaju dekoltu sukni – jeśli dekolt jest odkryty, to świetnym rozwiązaniem będzie srebrny błyszczący naszyjnik.

Biżuteria w stylu glamour - naszyjnik

Bransoletka – obowiązkowy element stylizacji w stylu glamour – niech się błyszczy!

Biżuteria w stylu glamour - bransoletka

Kolczyki – wybierzcie wiszące kolczyki, które dodadzą Wam wyjątkowej elegancji! Cyrkonie będą pięknie mienić się w blasku światła oraz zwrócą uwagę na Waszą twarz!

Biżuteria w stylu glamour - kolczyki

ZOBACZ KOLEKCJĘ GLAMOUR MARKI APART!

Artykuł powstał przy współpracy z marką Apart.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!