Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Kampania ślubna marki Apart, a w niej gwiazdy Top Model!
Biżuteria ślubna

Kampania ślubna marki Apart, a w niej gwiazdy Top Model!

26 stycznia 2019 —
kampania ślubna marki apart - zdjęcie 10

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu! Ślubne obrączki to wyjątkowy symbol, który pieczętuje miłość. Apart z radością towarzyszy Młodym Parom w tych romantycznych chwilach. Począwszy od zaręczyn, które są początkiem pięknej drogi, przez ślubne obrączki, aż po biżuterię pozwalającą celebrować ważne momenty miłosnej historii.

Nowa kampania ślubna marki Apart - zdjęcie 2

Kampania ślubna marki Apart

W najnowszej, ślubnej kampanii Apart wystąpiła niezwykła para modeli. Zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji programu Top Model Katarzyna Szklarczyk oraz Franciszek Strąkowski uczestnik i jeden z ulubieńców widzów Top Model.

Piękny, pełen młodzieńczej energii i niezwykle utalentowany duet stanął przed obiektywem Marcina Tyszki. Zdjęcia zachwycają radosną lekkością i spontanicznością. Nie brak w nich też sensualnego romantyzmu. Kasia i Franek doskonale oddali ducha emocji, które towarzyszą zakochanym w dniu ślubu.

Nowa kampania ślubna marki Apart - zdjęcie 3

Nowe wzory obrączek

Kampania ślubna Apart to nie tylko wspaniałe zdjęcia, ale też nowy katalog z szerokim wyborem wzorów obrączek. Wśród dziesiątek wzorów zakochani na pewno znajdą idealne obrączki, które będą doskonale pasować do ich historii.

kampania ślubna marki Apart - zdjęcie 4

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!