Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Wyjątkowe klipsy ślubne – podpowiadamy jakie wybrać!
Biżuteria ślubna

Wyjątkowe klipsy ślubne – podpowiadamy jakie wybrać!

18 grudnia 2018 —
Wyjątkowe klipsy ślubne - zdjęcie 6

Biżuteria, to coś co kochają wszystkie kobiety, a przyszłe Panny Młode chyba już w szczególności. Na wygląd Panny Młodej mają wpływ nie tylko endorfiny, czyli hormon szczęścia, ale także kreacja, makijaż, fryzura i oczywiście biżuteria ślubna. Od ilości świecidełek w salonach jubilerskich można dostać zawrotu głowy, a kobiety mają naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Na jaki element biżuterii się zdecydować, kolczyki czy może bransoletkę? Które błyskotki dodadzą uroku, podkreślą piękno i wyjątkowość sukni ślubnej? Jeśli nie nosisz kolczyków, a w dniu ślubu chciałabyś przyozdobić uszy, możesz pokusić się o założenie wyjątkowych klipsów ślubnych.

WYBIERZ BIŻUTERIĘ ŚLUBNĄ!

Wyjątkowe klipsy ślubne - zdjęcie 7

Mieniące się klipsy do sukni ślubnej

Mieniące się klipsy to propozycja dla Panien Młodych, które w dniu ślubu chcą błyszczeć. Długie, wiszące klipsy będą idealnym dopełnieniem kreacji z delikatnie odkrytą górą, a ich kształt optycznie wydłuży szyję kobiety. Z kolei te mniejsze, drobniejsze to propozycja dla nieco skromniejszych Panien Młodych. Podczas wyboru klipsów koniecznie zwróćcie uwagę na wykończenie sukni ślubnej. Jeśli przyozdobiona jest cyrkoniami, to również i one powinny pojawić się w biżuterii ślubnej.

Wyjątkowe klipsy ślubne - zdjęcie 1

Kolorowe klipsy ślubne

Wbrew pozorom Panny Młode coraz częściej decydują się na kolorową i odważną biżuterię, co jeszcze do niedawna było czymś niedopuszczalnym. Odcieniem niezwykle szlachetnym jest złoto, srebro czy szafir. Decydując się na kolorowe klipsy warto wziąć pod uwagę pozostałe dodatki w stylizacji ślubnej. Tylko idealnie dobrane i dopracowane elementy, zagwarantują kobiecie idealny wygląd w dniu ślubu.

Wyjątkowe klipsy ślubne - zdjęcie 2

Zobacz także: 14 idealnych par kolczyków do sukni ślubnej 

Decydując się na długie, kolorowe i mieniące się klipsy ślubne, z pozostałych elementów biżuterii lepiej już zrezygnować. Nie mamy oczywiście na myśli pierścionka zaręczynowego, czy obrączki ślubnej, ale naszyjnik i bransoletkę.

Wyjątkowe klipsy ślubne - zdjęcie 4

Zobacz także: Szafirowa biżuteria dla Panny Młodej

WYBIERZ BIŻUTERIĘ ŚLUBNĄ!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!