Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Najlepsze promocje APART, czyli co warto kupić przed ślubem
Biżuteria ślubna

Najlepsze promocje APART, czyli co warto kupić przed ślubem

16 stycznia 2019 —
najlepsze promocje apart - zdjęcie 2

Styczeń to bez wątpienia czas wyprzedaży! Atrakcyjne ceny znajdziecie też w salonach marki Apart, a to idealna okazja, aby kupić obrączki i biżuterię ślubną w naprawdę korzystnych cenach. Specjalnie dla Was, nasza redakcja przejrzała aktualne promocje i wybrała te, które będą najbardziej interesujące dla Par Młodych. Zapraszamy do lektury, a potem na zakupy!

Zobacz też: Kolorowe obrączki ślubne

Najlepsze promocje Apart wg redakcji Wedding.pl

Obrączki ślubne -20% taniej

Musicie się z nami zgodzić, że obrączki ślubne są potrzebne niemal każdej Młodej Parze. Aktualnie w salonach Apart oraz w sklepie internetowym trwa promocja, dzięki której możecie kupić swoje wymarzone obrączki z rabatem 20%. Oferta dotyczy wszystkich obrączek, a my poniżej pokazujemy, które modele wpadły nam w oko!

OBRĄCZKI ŚLUBNE – RABAT 20%

Najlepsze promocje APART - zdjęcie 1

Obrączki nr 1Obrączki nr 2Obrączki nr 3Obrączki nr 4Obrączki nr 5Obrączki nr 6 | Obrączki nr 7

Biżuteria z diamentami do -50%

Nie od dziś wiadomo, że diament to najlepszy przyjaciel kobiety! Dzięki marce Apart macie niepowtarzalną szansę na zakup biżuterii z tym kamieniem szlachetnym z rabatem aż do 50%. To idealna okazja, aby kupić kolczyki lub naszyjnik, który uświetni Waszą stylizację w dniu ślubu i zostanie z Wami na długie lata. Pamiętajcie, że tak klasyczna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody!

Naszyjnik nr 1 | Kolczyki nr 2Naszyjnik nr 3 | Kolczyki nr 4Naszyjnik nr 5Naszyjnik nr 6 Naszyjnik nr 7Naszyjnik nr 8

Bużuteria z perłami do -50%

Panny Młode, wbrew wszystkim przesądom, coraz częściej wybierają na swój ślub biżuterię z pereł. I jest to bardzo dobry wybór! Perły dodadzą elegancji i szyku każdej ślubnej stylizacji, sprawdzą się na każdym weselu – od stylu glamour, aż po boho. A co najważniejsze, można je wykorzystać również po ślubie jako dodatek do niemal każdej stylizacji.

Naszyjnik nr 1 | Kolczyki nr 2 | Kolczyki nr 3 | Kolczyki nr 4 | Kolczyki nr 5

Te i wiele innych ofert znajdziecie w salonach stacjonarnych i w sklepie online marki Apart. Śpieszcie się, bo produkty w okazyjnych cenach znikają w mgnieniu oka!

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!