Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Buty ślubne / Buty ślubne 2019 – trendy, które musisz znać!
Buty ślubne

Buty ślubne 2019 – trendy, które musisz znać!

3 listopada 2018 —
buty ślubne 2019 - zdjęcie 1

Ślub to długo wyczekiwany i wymarzony moment w życiu każdej kobiety. Panny Młode dokładają wszelkich starań, aby kreacja ślubna była idealnie dopracowana i przemyślana. Jednym z ważniejszych elementów, który kobiety często wybierają w ostatnim momencie, są buty ślubne. To właśnie one mają bardzo duży wpływ na samopoczucie i komfort Panny Młodej. Źle dobrane, niedopasowane i niewygodne szpilki, są w stanie popsuć kobiecie całe przyjęcie weselne. Nie ma przecież nic gorszego niż otarcia i odciski, które bez wątpienia są w stanie popsuć radość i dobrą zabawę.

WYBIERZ WYMARZONE BUTY ŚLUBNE!

Buty ślubne oprócz tego, że powinny być wygodne, muszą pasować do sukni ślubnej. O ile kiedyś wybór Panien Młodych padał wyłącznie na białe, typowo ślubne szpilki, to od kilku sezonów kobiety decydują się na nieco oryginalniejsze i nowocześniejsze obuwie. Trendy i moda zmieniły się diametralnie, co bardzo nas cieszy.

Buty ślubne 2019 – trendy

Projektanci prześcigają się w coraz to nowszych i bardziej zaskakujących pomysłach. Błyszczące aplikacje i mieniące się dodatki, zdobią już nie tylko czubki butów, ale dowolny fragment szpilki. O ile kobiety, które pewnie czują się na wysokich szpilkach, podczas wyboru obuwia nie powinny mieć większego problemu, to u tych, które czują się niepewnie mogą pojawić się już pewne wątpliwości. W nadchodzącym sezonie królować będą nie tylko koronkowe, błyszczące czy kolorowe szpilki, ale także zupełnie płaskie, ciekawie przyozdobione japonki. Zastanawiacie się co będzie największym hitem nadchodzącego sezonu? Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niesamowitych inspiracji!

Buty ślubne 2019 – galeria

Buty ślubne  – ozdobny obcas

Zobacz także: Jak dobrać wysokość obcasa? 5 wskazówek

Buty ślubne – kolor

Buty ślubne – koronka

Buty ślubne – błyszczące

Buty ślubne – sandałki

Buty ślubne – japonki

WYBIERZ WYMARZONE BUTY ŚLUBNE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy