Wedding.pl / Inspiracje / Moda ślubna / Buty ślubne / Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc!
Buty ślubne

Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc!

15 marca 2019 — Klaudia Kierzkowska
Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc - zdjęcie 8

Wygodne, eleganckie i z klasą! Takie powinny być właśnie wymarzone buty ślubne. Każda Panna Młoda planując ślub staje przed wieloma dylematami, problemami i rozterkami. Niewątpliwie, jedną z nich jest wybór butów ślubnych. Szpilki chociaż na pozór niewidoczne, ukryte pod długą suknią, są jednym z ważniejszych elementów w stylizacji Panny Młodej. Wygląd to jednak nie wszystko co powinny mieć do zaoferowania buty ślubne. Niezwykle istotna jest również wygoda. To przecież w nich przetańczysz całą noc. Znalezienie butów ślubnych jak ze snów, sprawia Pannie Młodej wiele kłopotu. Z pomocą przychodzi marka Högl, na którą mogą liczyć nie tylko przyszłe mężatki, ale wszystkie kobiety.

Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc - zdjęcie 7

Perfekcja w prostocie

Klasa, prostota i elegancja nigdy nie wyjdą z mody, dlatego obuwie marki Högl podąża za tymi trendami. W ofercie ślubnej na Panny Młode czekają fasony w odcieniach bieli, perły i kości słoniowej. Kolory te przepięknie współgrają z każdą ślubną kreacją, a kryształki Swarovskiego, które pojawiają się w formie dekoracyjnych zapięć na paskach są dyskretną, ale jakże efektowną ozdobą.

Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc - zdjęcie 1

Na jaką wysokość obcasa się zdecydować – to pytanie, które spędza przyszłym Pannom Młodym sen z powiek. Marka Högl przygotowała dla Ciebie stabilne szpilki jak i wygodne słupki – sama zdecyduj na jaką wysokość chcesz się wznieść w tym wielkim dniu.

Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc - zdjęcie 6

Jakość na najwyższym poziomie

Najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty – tak twierdziła Marilyn Monroe. Czółenka i szpilki z kolekcji ślubnej przygotowanej przez markę Högl są właśnie jak nieoszlifowane diamenty. Wyróżnia je ponadczasowe, eleganckie i precyzyjne wykonanie.  Niewiele jest w życiu okazji, w których niezbędne okazuje się połączenie wyglądu z wygodą. Taki bez wątpienia jest dzień ślubu. Stylowa od stóp do głów – taka powinna być Panna Młoda. Powiedzenie to zyskuje nowy wymiar w kontekście kolekcji Högla. Klasę, styl i elegancję uzupełnia jakość, za którą idzie wygoda. W czym tkwi sekret tych wyjątkowych butów ślubnych? W opływowej formie butów i doborze wysokogatunkowych materiałów.

Buty ślubne, w których przetańczysz całą noc - zdjęcie 8

Badania konsumenckie donoszą, a modeliki potwierdzają – raz założysz buty Högl, to inne pary masz ochotę wyrzucić do lamusa. Przekonaj się sama!

We flagowym butiku w Galerii Mokotów każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.

Polecani usługodawcy