04 lutego 2019

Płaszcz do sukni ślubnej – inspiracje na zimowe wesele


Płaszcz do sukni ślubnej - zdjęcie 6

Jesień i zima, mimo iż nieco chłodniejsze, to jednak wciąż piękne i pełne magii pory roku. Coraz częściej Młode Pary to właśnie wtedy decydują się na wstąpienie w związek małżeński. Pogoda za oknem bywa zmienna i delikatne, jesienne promienie słoneczne w mgnieniu oka potrafią przemienić się w chłodny deszcz i mróz. Dlatego też, biorąc ślub jesienią lub zimą warto zadbać o dodatkowe nakrycie. Panny Młode zazwyczaj biją się z myślami i zastanawiają się, co założyć na suknię ślubną? Futerko, a może bolerko? Tym razem chcielibyśmy zaproponować przyszłym mężatkom płaszcz do sukni ślubnej, który nie tylko będzie ładnie wyglądał, ale też ochroni przed chłodem. 

WYBIERZ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Płaszcz do sukni ślubnej?

Może niektórzy mogą uznać, że założenie płaszcza jest dość ryzykowne, jednak naszym zdaniem to wspaniały pomysł. Moda ślubna ewoluuje, zmienia się z sezonu na sezon i o ile kiedyś kobiety najchętniej wybierały bolerka lub krótkie futerk,  to obecnie dodatki te powoli odchodzą już w zapomnienie.

Płaszcz do sukni ślubnej - zdjęcie 2

Zobacz także: Co zamiast welonu? 7 alternatywnych rozwiązań!

Biały czy kolorowy?

Jeśli jesteście właśnie na etapie kompletowania ślubnej kreacji, zapewne zastanawiacie się, jaki kolor płaszcza będzie najodpowiedniejszy. O ile jeszcze kilka lat temu, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy – biały, to obecnie możliwości jest już zdecydowanie więcej. Tradycjonalistki zapewne najlepiej będą czuły się w białym, skromnym płaszczu lub tym w kolorze ecru. Z kolei Panny Młode, które nie boją się szaleństwa i nieustannie podążają za modą, do ołtarza mogą pójść w kolorowym nakryciu wierzchnim.  Kolorowy płaszcz do sukni ślubnej? A dlaczego nie?  W ostatnim sezonie modą zawładnęły delikatne pastele, a wśród nich gołębia szarość, błękit i pudrowy róż. Odcień płaszcza możesz również wpleść do pozostałych dodatków ślubnych. Dobry jakościowo, perfekcyjnie wykończony i idealnie dobrany do sylwetki kobiety płaszcz, będzie służył jej latami.

łaszcz do sukni ślubnej - zdjęcie 8

WYBIERZ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Zobacz także: Biżuteryjne wianki ślubne

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!