11 kwietnia 2019

Wasze welony i wianki – ponad 50 inspiracji od Panien Młodych!


welony wianki - okładka - zdjęcie 1

Welony, wianki, toczki. Wiemy, że kwestia dodatków ślubnych bywa problematyczna dla Panien Młodych! Chcą przecież wyglądać idealnie, a od ilości inspiracji dostępnych w Internecie może rozboleć głowa. Na szczęście z pomocą przychodzą Wam… inne Panny Młode, które dzień ślubu mają już za sobą!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Welon czy wianek?

To z pozoru proste pytanie może zaprzątać Wasze myśli na długo przed ślubem. Nie ma na nie prawidłowej odpowiedzi, bo wszystko zależy od tego, co Wam się najbardziej podoba i w jakim stylu będzie całe Wasze wesele. Planujecie uroczystość w stylu boho lub rustykalnym? Postawcie na wianek z naturalnych kwiatów, który doda Wam uroku. Dla fanek elegencji i klasycznego ślubnego looku idealny będzie długi welon. A jeśli nadal nie możecie się zdecydować, nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na jedno i drugie. Pamiętajcie, że to Wasz dzień i to Wy macie czuć się najpiękniejsze.

Zobacz też: Wasze bukiety ślubne – ponad 100 inspiracji!

Wasze welony i wianki – galeria

Jesteśmy przekonani, że najlepsze źródło inspiracji ślubnych, to zdjęcia pięknych Panien Młodych z całego kraju. Dlatego też poprosiliśmy naszą społeczność na Facebooku, o przesłanie nam tych zdjęć, które możecie podziwiać poniżej. Zainspirujcie się i wybierzcie coś dla siebie! 

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zobacz też: Kwiaty we włosach Panny Młodej

Paulina Kołaczek
Paulina Kołaczek
W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.